جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5976

 سرنوشت مبهم قفس توري پرسپوليس
 جانشين بيرانوند چه کسي است؟ 

 
با اتمام بازي‌هاي پرسپوليس در رقابت‌هاي فصل 2018 ليگ قهرمانان آسيا که منجر به نايب قهرماني سرخپوشان شد، بار ديگر صحبت‌هايي در خصوص آينده برخي بازيکنان اين تيم بر سر زبان‌ها افتاده است. نفر اولي که در محافل خبري صحبت‌هايي درباره لژيونر شدنش بر سر زبان‌ها افتاده، مرد شماره يک تيم ملي فوتبال ايران است. عليرضا بيرانوند پس از نمايش درخشان خود در رقابت‌هاي جام جهاني 2018 روسيه با پيشنهاد چند تيم اروپايي روبرو شد اما قراداد بلند مدت او با پرسپوليس و همچنين محروميت اين تيم از حضور در نقل و انتقالات سبب شد تا بيرانوند تصميم به ماندن در پرسپوليس بگيرد.

سنگربان سرخپوشان پايتخت که در بازي‌هاي اين فصل پرسپوليس در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا نيز عملکرد قابل قبولي داشته است، احتمال دارد تصميم به ترک پرسپوليس در نقل و انتقالات زمستاني بگيرد. دروازه‌بان ملي‌پوش پرسپوليس که به قول خود وفا کرد و در اين تيم ماند تا محروميت پرسپوليس در نقل و انتقالات پايان پيدا کند، حالا مي‌خواهد جاه‌طلبي‌اش را در فوتبال اروپا دنبال کند. اما نکته جالب توجه، رقباي بيرانوند در ليگ برتر و تيم ملي هستند که بدشان نمي‌آيد با رفتن او از پرسپوليس جايش را در تيم پرطرفدار پايتخت بگيرند.

رشيد مظاهري که به واسطه عملکرد ضعيف خود در هفته‌هاي اخير جايي در ليست جديد تيم ملي فوتبال ايران ندارد احتمالا با رفتن بيرانوند از پرسپوليس به اين تيم بپيوندد. صحبت‌هاي سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن که اعلام کرده است مظاهري تمرکز لازم را در اين تيم ندارد و هر تيمي بخواهد مي‌تواند برود گواه اين ادعاست که سنگربان ذوبي‌ها بعيد نيست با رفتن بيرانوند به اردوگاه سرخ‌ها در تهران نقل مکان کند؛ دروازه‌باني که شايد مي‌خواهد راه بيرانوند را براي حضور فيکس در تيم ملي طي کند. در صورت تحقق اين اتفاق هيچ بعيد نيست فعل و انفعالات ديگري هم براي ساير دروازه‌بان‌ها بيفتد. سيدحسين حسيني دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال که از جايگاه خود در اين باشگاه چندان راضي به نظر نمي‌رسد مي‌تواند يکي از گزينه‌هاي ذوبي‌ها شود. همچنين محمدرضا اخباري که تا دوسال پيش يکي از سنگربانان اصلي تيم ملي بود بدش نمي‌آيد بازگشت باشکوهي به ليگ برتر فوتبال داشته باشد وچه تيمي بهتر از پرسپوليس براي ديده شدن. بايد منتظر ماند و ديد که سرنوشت قفس توري پرسپوليس به کجا کشيده خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته