جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5976

 خبـــرنامه 

 علاقه دني آلوز به بازي در ليگ جزيره

مدافع بزريلي پاري‌سن‌ژرمن علاقه‌مند به بازي در ليگ برتر انگليس است.

دني آلوز مدعي شده که پيش از اين پيشنهاد دو باشگاه چلسي و منچسترسيتي را رد کرده اما همچنان علاقه‌مند به بازي در ليگ برتر انگليس است. دفاع راست و 35 ساله پاري‌سن‌ژرمن در گفت‌وگو با نشريه انگليسي «تلگراف» گفت: ايده اينکه من بدون بازي در ليگ برتر انگليس به دوران حرفه‌اي‌ام پايان دهم، غيرممکن است.

وي افزود: قطعاً ليگ برتر انگليس، شگفت‌انگيزترين ليگ در سطح جهان است، اول اينکه در اين ليگ بازيکنان از سوي هواداران مورد احترام هستند و دوم اينکه شور و شوق در زمين مسابقه فوق‌العاده است. اگر بتوانم در ليگ برتر انگليس بازي کنم، عالي خواهد بود اما به يک شکلي اين کار را عملي خواهم کرد.

آلوز همچنين در خصوص رقابت نزديک پاري‌سن‌ژرمن با تيم‌هاي ليورپول و ناپولي براي صعود از گروه C ليگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: در باشگاه‌هاي ديگري که من بوده‌ام از جمله يوونتوس و بارسلونا، ما دو کشتي داشتيم که با يکي از آنها در ليگ داخلي حضور پيدا مي‌کرديم و با ديگري در ليگ قهرمانان اروپا.

مدافع برزيلي پاري‌سن‌ژرمن تصريح کرد: تيم‌هاي زيادي وجود ندارند که بازيکنان بهتري از ما داشته باشند اما ما بايد اهميت مسابقات ليگ قهرمانان اروپا را درک کنيم. PSG در ليگ فرانسه خيلي کارش راحت‌تر است اما بايد براي رقابت با بزرگترين باشگاه‌ها وضعيت خود را بهبود ببخشد.

اوکتاويو:

خوشحالم که ميراث بزرگي به جا مي‌گذاريم

سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان از اينکه به زعم خود ميراثي بزرگ براي فوتبال ساحلي ايران به جا گذاشته، ابراز خوشحالي کرد.

مارکو اوکتاويو، مربي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان پس از قهرماني در مسابقات جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي 2018 در گفت‌وگو با سايت رسمي فدراسيون در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد:

*من خيلي خوشحالم، البته نه تنها به اين دليل که قهرمان جام بين قاره‌اي 2018 شديم، چون مهمترين چيز براي من اين است که همه در مورد تيم ما حرف مي‌زنند که به اين موضوع افتخار مي‌کنم و خيلي خوشحالم که داريم ميراث بزرگي براي آينده فوتبال ساحلي ايران به جاي مي‌گذاريم.

* ما خيلي سخت با بازيکنان جوان تيم ملي کار کرديم. اين تنها من نيستم که از آنها تعريف مي‌کنم، بلکه تمامي اهالي فوتبال ساحلي اين موضوع را تأييد مي‌کنند. آنها با تکنيک و نظم خوب و همچنين با قلب‌شان بازي کردند و من به آنها افتخار مي‌کنم.

* پروژه بعدي تيم ملي، رقابت‌هاي قهرماني آسيا 2019 است و کار را براي حضور در آن شروع کرده‌ايم. بازيکنان سه هفته استراحت خواهند داشت و ما کمپ‌هاي خود را آغاز خواهيم کرد تا براي تورنمنت مهم بعدي در مارچ 2019 (اسفند 97) در تايلند آماده باشيم.

غلامرضا محمدي، سرمربي جديد تيم ملي کشتي آزاد

سرمربي جديد تيم ملي کشتي آزاد منصوب شد.

پيرو کناره گيري رسول خادم و با پيشنهاد سرپرست فدراسيون و موافقت اعضاي شوراي فني تيم‌هاي ملي، غلامرضا محمدي به عنوان سرمربي تيم ملي کشتي آزاد بزرگسالان منصوب شد.

غلامرضا محمدي 2 مدال نقره و 2 مدال برنز کشتي آزاد را در کارنامه قهرماني و چندين سال سرمربيگري تيم ملي کشتي آزاد بزرگسالان و تيم ملي کشتي نوجوانان و همچنين سوابق قهرماني با تيم هاي ليگ برتر کشتي را در کارنامه ورزشي خود دارد.

انتقاد آذري از مظاهري

تمرکز ندارد

رشيد مظاهري دروازه‌بان ذوب‌آهن روزهاي خوبي را سپري نمي‌کند. او در چند بازي اخير تيمش گل‌هاي بدي خورده و بدتر از همه اين که به آخرين اردوي تيم ملي هم دعوت نشده است. هنوز مشخص نيست چه اتفاقاتي براي او رخ داده که از آمادگي هميشگي او خبري نيست اما صحبت‌هاي سعيد آذري مديرعامل ذوب‌آهن درباره او تامل برانگيز است:

*دو سه بازيکن ما بخصوص رشيد مظاهري دروازه‌بان تيم تمرکز ندارند. مظاهري هميشه يکي از ستون‌هاي تيم ذوب‌آهن بوده است که اين روزها تمرکز ندارد. گل‌هايي خورده‌ايم که در مدرسه فوتبال هم اين گل‌ها را نمي‌خورند. نيمه دوم بازي با تراکتورسازي را به اشتباهات خودمان باختيم. تراکتورسازي هم با تماشاگران خود و با محمد تقوي، سرمربي‌اي که با مباني فوتبال علمي آشنا است، به خوبي از اين هديه ما استفاده کرد. اين براي بار اول نيست که اينطور گل مي‌خوريم. مقابل پيکان هم از فاصله 45 متري گلي دريافت کرديم که يک بچه هم اين طور گل نمي‌خورد.

*با اين روند، خود مظاهري بيش از همه متضرر مي شود. او تيم ملي را از دست داد و بايد بيشتر روي تمرينات تمرکز داشته باشد. علت اصلي اتفاقاتي که براي ذوب‌آهن مي‌افتد، همين نداشتن تمرکز است. هرچه به نيم‌فصل نزديک مي‎شويم کساني که داعيه رفتن دارند و با تيم‌هاي ديگر هم صحبت کرده‌اند، خودشان اعلام کنند تا ما هم با کمال ميل آنها را به تيم‌هاي ديگر بفرستيم. هرکسي مي‌خواهد برود بيايد رک و راست بگويد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته