جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/09/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5995

 شهردار کلانشهر تبريز:
 شهروندان از تاکسي هاي مجوز دار استفاده کنند 

 تبريز-توفيقي

شهردار کلانشهر تبريز از تمامي شهروندان خواست که براي حفظ امنيت خود و خانواده‌ از تاکسي‌هاي مجوزدار استفاده کنند.ايرج شهين باهر در پاسخ به اظهارات يکي از اعضاي شوراي شهر راجع به ضرورت حمايت از تاکسي‌رانان تبريز عنوان کرد:حمايت از اين قشر زحمتکش را وظيفه اصلي خود مي‌دانيم و در صورت نظر مساعد اعضاي محترم شورا، در بودجه سال 98 نيز مي‌توانيم اعتباراتي را به اين حوزه اختصاص دهيم.

وي در ادامه سخنان خود با مقايسه استفاده‌کنندگان از تاکسي و اتوبوس ابراز کرد:معمولا اقشار ضعيف از اتوبوس براي جابجايي خود استفاده مي‎کنند و بر اين اساس تلاش مي‎کنيم که به اين بخش توجه بيشتري نسبت به ساير بخش‌ها داشته باشيم و اميدواريم اعضاي شوراي شهر نيز بيش از پيش، شهرداري کلانشهر تبريز را در تحقق اهداف و برنامه‌هاي خود همراهي کند.

شهردار در ادامه سخنان خود با انتقاد شديد از افزايش فعاليت تاکسي‌هاي غيرمجاز اينترنتي در تبريز اظهار کرد:فعاليت تاکسي‌هاي اينترنتي غيرمجاز در تبريز، درب فعاليت و اشتغال رانندگان تاکسي را تخته کرده است. شهين‌باهر در همين راستا ادامه داد:متاسفانه تعداد بسيار زيادي از رانندگان شهرستان‎هاي همجوار، هر روز به تبريز مي‌آيند و پس از مسافرکشي غيرمجاز به شهرستان هاي خود بازمي‌گردند.شهردار کلانشهر تبريز با بيان اينکه بايد دستگاه‌هاي مسئول در اين زمينه پاسخگو باشند تصريح کرد:اقدامات لازم براي راه‌اندازي تاکسي آنلاين توسط شهرداري کلانشهر تبريز آغاز شده است.

شهين باهر با تاکيد بر اينکه شهرداري در قبال عملکرد رانندگاني که مورد تاييد اين مجموعه باشند به شهروندان پاسخگو است ادامه داد:بنده از شهروندان عزيز درخواست ميکنم که براي حفظ امنيت و آرامش خود و خانواده‌هايشان از تاکسي‌هاي مجوزدار استفاده کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته