جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/09/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5995

 مهاجم پرحاشيه در آستانه خداحافظي با استقلال 

 مهاجم نيجريه اي استقلال به دليلي عجيب اين روزها انگيزه اش را از دست داده است و تمايلي به ماندن در جمع آبي پوشان ندارد.الحاجي گرو در ابتداي فصل با استقلال قرارداد امضا کرد و چون حضور او مقارن شد با جدايي مامه تيام، خيلي ها اين گمان را کردند او قرار است با حضور در استقلال به ماشين گلزني آبي ها تبديل بشود.

اما شايد در زمان حضور گرو در استقلال کمتر کسي مي دانست پست اصلي او مهاجم هدف نيست و اين بازيکن فصل قبل به عنوان مهاجم سايه، نقش مهمي در گل هاي سامان قدوس در ليگ سوئد ايفا کرده بود. همين اشتباه در شناخت توانايي هاي گرو و پست بازي اش باعث شد از روز اولي که شفر از اين بازيکن در ترکيب اصلي استفاده کرد، فشار روي او بسيار زياد شود و اين بازيکن با هر موقعيتي که خراب مي کرد، باعث نارضايتي هواداران اين تيم مي شد.

به گفته حاضران در تمرين استقلال حتي اگر گرو کيفيت بازي بالايي هم نداشته باشد، او تا همين چند هفته پيش با تمام انگيزه در تمرين آبي ها حاضرمي شد و نهايت کوشش خود را مي کرد تا به مهره مهمي در ترکيب استقلال تبديل شود، اما او مدتي است به يک دليل مشخص ديگر انگيزه اي براي حضور در تمرين هاي استقلال ندارد و حتي در 2 روز گذشته به دليل آنچه که سرماخوردگي عنوان کرده، حاضر نشده در تمرين شرکت کند.

اما دليل بي انگيزه شدن گرو چيست؟ مدتي است که هواداران استقلال با هجوم به صفحه شخصي گرو در اينستاگرام به او فحاشي مي کنند و اين بازيکن را بابت عملکرد ضعيفش سرزنش مي کنند و گفته مي شود اين بازيکن هم به سرمربي استقلال اعلام کرده است که خودش و خانواده اش تحت فشار قرار گرفته اند و با اين شرايط نمي تواند ديگر به کارش ادامه بدهد.

اين موضوعي است که شفر هم بعد از بازي با صنعت نفت آبادان به آن اشاره کرد و گفت که در کنفرانس خبري بعدي دليل ناراحتي او را عنوان مي کند.با شرايطي که براي گرو به وجود آمده است او به احتمال فراوان جدا شده قطعي استقلال در پايان نيم فصل اول است و اين اتفاق در حالي است که گفته مي شود اين بازيکن از تيم هاي ايراني هم پيشنهاد جدي دريافت کرده است.

البته اصغر حاجيلو سرپرست تيم فوتبال استقلال به ورزش سه مي گويد دليل غيبت گرو مصدوميت و سرماخوردگي است: گرو هم سرماخورده است و هم فيزيوتراپي مي کند. همه بازيکنان پول هايشان را گرفته اند و هيچ مشکلي جز مصدوميت وجود ندارد.صحبت هاي حاجيلو در شرايطي است که اميرحسين فتحي هم براي پيش بردن اهداف نقل و انتقالاتي استقلال مدتي است به دبي سفر کرده و ظاهرا انتخاب جانشين گرو مهمترين هدف اين تيم در نقل و انتقالات زمستاني خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته