جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/09/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5999

 ميز خبر 

 جهانگيري: نقش راهبردي هرمزگان اثبات شده است

معاون اول رييس جمهوري گفت: استان هرمزگان از استان هاي مهم و راهبردي کشور با جايگاه ملي و بين المللي است.به گزارش ايرنا، اسحاق جهانگيري در بدو ورود به بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: مردم هرمزگان و شهر بندرعباس در تاريخ ايران نقش محوري داشتند.

وي ادامه داد: مردم اين استان هم در دوراني که استعمارگران در منطقه بودند و چه در دوران پيروزي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي، پشتوانه مهم ايران و انقلاب بوده و هستند.

به گفته معاون اول رييس جمهوري، سالانه ميليون ها تن کالا از بنادر هرمزگان صادر و وارد مي شود و بيشترين ترانزيت کالا نيز از بندر شهيد رجايي و ديگر بنادر اين استان است.

رژيم صهيونيستي به عضويت FATF درآمد

گروه ويژه اقدام مالي (FATF) با عضويت رژيم صهيونيستي در اين نهاد مالي بين‌المللي موافقت کرد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وزير دادگستري رژيم صهيونيستي در اظهاراتي از پذيرش عضويت اين رژيم در گروه ويژه اقدام مالي (FATF) خبر داد. سايت اين نهاد مالي بين‌المللي نيز عضويت اين رژيم را تاييد کرده است.

طبق قوانينِ حاکم بر گروه ويژه اقدام مالي، رژيم صهيونيستي اکنون به عنوان سي و هشتمين عضو اين نهاد مالي بين‌المللي مي‌تواند بر سياست‌ها و تصميمات آن درمورد ساير کشورها از جمله ايران تاثيرگذارباشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته