جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/09/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6003

 امروز؛ آخرين مهلت ثبت‏نام كنكور كارشناسي ارشد  

 ثبت‏نام آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 و مرحله اول بيست و چهارمين دوره المپياد علمي- دانشجويي کشور از جمعه 16 آذرماه آغاز شده است و ساعت 24 امروز يکشنبه 25 آذرماه آخرين مهلت ثبت نام در اين آزمون است.

شرايط ثبت‎نام

تمامي متقاضيان شرکت در آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 در تمامي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي از جمله دانشگاه آزاد و بيست و چهارمين المپياد علمي- دانشجويي کشور مي‏توانند با در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‎نام در اين آزمون ثبت نام کنند.

افرادي که داراي شرايط اعلام شده باشند مي‌توانند حداکثر در دو رشته امتحاني (طبق ضوابط از رشته‌هاي امتحاني مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام) متقاضي ثبت‌نام شوند. تاکنون بيش از 199 هزار نفر در آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 98 ثبت‎نام کرده‏اند.

ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org در 6 گروه آموزشي و 126 کدرشته انجام مي‎گيرد. هزينه ثبت‎نام 450 هزار ريال (45 هزار تومان) است که داوطلبان بايد با کارت‎هاي شبکه بانکي شتاب که پرداخت الکترونيک آن فعال است، مبلغ را پرداخت کنند.

زمان برگزاري آزمون

آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 در روزهاي پنجشنبه و جمعه 5 و 6 ارديبهشت 98 برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته