جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/09/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6005

 خبــر 

 مديرعامل شرکت مخابرات لرستان:

نصب سيستم‌هاي پايش تصويري در 18 نقطه از شهر بروجرد

خرم آباد-خبرنگار آفرينش

مديرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: گسترش خدمات مخابراتي و اينترنتي باعث افزايش رفاه عمومي، کاهش هزينه‌هاي مردم و دولت و افزايش سرعت در انجام امور شهري شده است.هومان محمودي گفت :با توجه به امکانات مناسب تلفن‌هاي همراه، تقاضا براي دريافت خط تلفن ثابت کاهش يافته است.محمودي با اشاره به نصب سيستم‌هاي پايش تصويري در 18 نقطه از شهر بروجرد، خاطرنشان کرد: قرارداد اين طرح در اليگودرز، دورود و پلدختر منعقد شده و به زودي اجرايي مي‌شود.

وي تاکيد کرد: تجهيز محيط‌هاي شهري، به سيستم‌هاي پايش تصويري نقش مهمي در کاهش معضلات ترافيکي، مشکلات و جرائم اجتماعي خواهد داشت.

تجهيز خطوط مخابراتي ادارات راهداري و هواشناسي سلسله به فيبر نوري

فرماندار شهرستان سلسله نيز با تاکيد بر تجهيز خطوط مخابراتي ادارات راهداري و هواشناسي شهرستان به فيبرنوري گفت:باتوجه به استفاده بسياري از شهروندان از تلفن‌هاي همراه معمولي، اينترنت پرسرعت نسل سه و چهار براي آنان حاصلي نداشته است.

شريف خسروي افزود:سيستم‌هاي پايش تصويري و دوربين‌هاي مدار بسته به منظور کنترل مسائل ترافيکي و امنيتي ضروري هستند و بايد نقاط حساسي از شهرستان که داراي بار ترافيکي و رفت و آمدي بيشتري است در اين رابطه مشخص و تجهيز شوند.

وي گفت:از شرکت مخابرات استان انتظار مي‌رود که در کوتاهترين زمان ممکن نسبت به نصب سيستم پايش تصويري شهرستان اقدام نمايد.طرح پايش تصويري با هدف يکپارچه‎سازي نظارت بر حوزه حمل و نقل، ترافيک و ارتقاء سطح امنيتي و انتظامي در شهرها تدوين شده است.

امضاي تفاهم‌نامه بين فولاد مبارکه و برق منطقه اي اصفهان

اصفهان - محسن راعي

بر اساس تفاهم‌نامه‌اي که به امضاي مديرعامل شرکت فولاد مبارکه و مديرعامل شرکت برق منطقـه‌اي اصفهـان رسيــــــد، بهره‌برداري از پست 400 کيلوولت زنده‌رود که در رينگ شبکه سراسري انتقال برق قرار دارد به فولاد مبارکه و عمليات نگهداري و تعميرات اين پست به برق منطقه‌اي اصفهان واگذار شد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، در اين جلسه مهندس عظيميان مديرعامل فولاد مبارکه، تعامل و همکاري سازنده صنعت برق و شرکت فولاد مبارکه را گامي ارزشمند در راه اعتلاي صنعت و پيشرفت اقتصادي کشور دانست و ضمن قدرداني از زحمات مديران و کارکنان شرکت برق منطقه‌اي اصفهان بر گسترش اين همکاري‌ها تأکيد کرد.در ادامه، مهندس موسي رضايي مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي اصفهان از فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگ‌ترين و خوش‌نام‌ترين مشترک برق صنعتي وزارت نيرو نام برد و گفت:اين شرکت در سخت‌ترين لحظات به‌ويژه در ساعات اوج بار در تابستان ضمن مديريت و حفظ روند توليد خود، صنعت برق کشور را نيز با همکاري و تعامل سازنده ياري کرده است.

وي با اشاره به پروژه‌هاي در حال اجرا در مجموعه پست‌هاي برق جديد فولاد مبارکه به اهميت همکاري و تعامل سازنده طرفين در اجراي اين پروژه‌ها تأکيد کرد.

موسي رضايي با اشاره به سابقه طولاني و موفق بهره‌برداري از پست‌هاي 400 کيلوولت در شرکت فولاد مبارکه گفت:با توجه به واگذاري بهره‌برداري پست زنده‌رود به واحد توزيع برق شرکت فولاد مبارکه و اطمينان خاطر از اين شرکت درخصوص هماهنگي و رعايت کامل دستورالعمل‌ها، بهره‌برداري از پست 400 کيلوولت به شرکت فولاد مبارکه و کارِ تعميرات و نگهداري از آن به برق منطقه‌اي اصفهان واگذار شد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي اصفهان با اشاره به بازديد خود و هيئت همراه از ناحيه فولادسازي و ريخته‌گري مداوم و روند تکميل پروژه‌هاي توسعه ظرفيت پست‌هاي برق شرکت فولاد مبارکه شامل مجموعه پست‌هاي 400 کيلوولت زنده‌رود، پست 400 کيلوولت NIS2 و پست 63 کيلوولت MIS2 از ميزان پيشرفت اين پروژه‌ها قدرداني کرد و بر اتمام عمليات و برق‌دار کردن پست‌هاي NIS2 و MIS2 از طريق پست زنده‌رود وفعال کردن ديماند جديد خريداري‌شده از طريق اين پست تأکيد نمود.در ادامه اين جلسه، مدير ناحيه انرژي و سيالات فولاد مبارکه با اشاره به نقش پست 400 کيلوولت زنده‌رود در فولاد مبارکه گفت:اين پست که تأمين برق واحدهاي احيا مستقيم 2(شهيد خرازي) به‌همراه خطوط انتقال مربوطه را بر عهده دارد، با همکاري بي‌نظير فولاد مبارکه و برق منطقه‌اي اصفهان احداث شد و در اسفندماه سال 1396 در مدار بهره‌برداري قرار گرفت.

رئيس اداره ارشاد شهرستان قدس:

انتقاد سازنده باعث رشد و شكوفايي جامعه مي‎شود

شهرستان قدس- مژگان عليقارداشي

حسين كشاورزيان رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان قدس در نشست صميمانه با اصحاب رسانه ضمن اظهار خوشحالي در جمع اهالي فرهنگ ، خبرو اطلاع رساني، در خصوص اهميت انتقاد ازمردم و مسئولين گفت: انتقاد سازنده و دلسوزانه باعث رشد و ترقي و تعالي مردم ، مسئولين و جامعه مي‌شود، انتقادي كه سازندگي در پي داشته باشد نه انتقادي كه براي اميال شخصي و از روي غرض ورزي و زير پا نهادن آبروي شخص و بدنام كردن جامعه باشد. من به نوبه خودم با كار انتقادي موافق هستم حتي در مورد شخص خودم اما اگر اين كار ازروي تفكر و دلسوزي و پيشبرد اهداف جامعه باشد.

كشاورزيان با اشاره به مشكلات پيش آمده در خصوص حذف آگهي ها ي دادگستري افزود: بايد به دنبال راهكارهاي جديدي براي درآمد زايي سالم باشيم تا از اهداف اصلي خود كه حرفه خبر و اطلاع رساني ست دور نشويد، من هم در اين راه از هيچ تلاشي كه در راه رسيدن به اهداف شما باشد كوتاهي نخواهم كرد.

حسين كشاورزيان در خصوص سوال يكي از خبرنگاران در خصوص خلاء هاي قانوني كه در سامانه جامع وجود دارد و باعث شده كه برخي افراد سودجو وبي تخصص در اين امر وارد شوند توضيح داد: من مجري قوانين هستم، هرچند كه ممكن است قوانين مشكل داشته باشد اما بايد راهكاري براي اين موضوع پيدا كنيم و از مقامات مربوطه بخواهيم كه يك بازنگري در برخي از بند هاي قانون سامانه جامع داشته باشند تا بتوانيم از ورود افراد نابلد در اين حرفه خودداري كنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته