جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6017

 شهردار تبريز:
 افزايش ميزان بارندگي‌هاي اخير در سطح شهر  

 تبريز-توفيقي

شهردار تبريز از تلاش شبانه‌روزي کارکنان حوزه خدمات شهري در بارندگي اخير قدرداني کرد.ايرج شهين باهر، شهردار تبريز افزود: ميزان بارندگي‌هاي اخير در سطح شهر از سالهاي گذشته بيشتر است اما با تدابير انديشيده شده به ويژه در بحث هدايت آبهاي سطحي، شاهد تردد بدون مشکل خودروها و شهروندان در سطح شهر هستيم.

او با تقدير از تلاش شبانه‎روزي کارکنان حوزه خدمات شهري گفت:کارکنان حوزه خدمات شهري با حضور در معابر شهري نسبت به محلول پاشي جهت جلوگيري از يخ‌زدگي خيابانها اقدام به موقع کردند که جاي تقدير دارد.شهين باهر ادامه داد: اقدام به موقع کارکنان حوزه خدمات شهري باعث سهولت در تردد و رفاه شهروندان شده است.

او اين فعاليت را نهضت خدمت‎رساني به شهروندان خواند و اظهار داشت:اين اطمينان را به شهروندان مي‎دهيم که کارکنان شهرداري، بويژه کارکنان حوزه خدمات شهري آمادگي مواجهه با شرايط مشابه، حتي در صورت بارندگي‎هاي شديد تر را دارند.

شهردار تبريز در بخش ديگري از سخنانش با تاکيد بر اهميت حفظ محيط زيست گفت:با استفاده از محلول پاشي که براي اولين بار در شهرداري تبريز در دو سال اخير اجرا مي‌شود از ورود ميليون‌ها تن نمک به محيط زيست جلوگيري کرده‌ايم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته