جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6025

 وزير صنعت:
 پرونده قضايي برخي واردکنندگان خودرو در حال رسيدگي است 

 وزير صنعت، معدم و تجارت در مورد برخي تخلفات خودروهاي وارداتي گفت: خريداران در اين موضوع تعيين تکليف شده‌اند و پرونده قضايي واردکنندگان نيز در حال رسيدگي است.به گزارش ايلنا، رضا رحماني در پايان جلسه هيات دولت در مورد قيمت خودروهاي موجود در بازار گفت: اينکه قيمت در بازار بالا يا پايين باشد جاي بحث دارد اما ما به دنبال افزايش توليد هستيم تا تيراژ توليد افزايش يابد و در اين مورد برنامه از خودروسازان گرفته‌ايم الان خوشبختانه توليد بهبود يافته و در روزهاي آينده هم افزايش خواهد يافت.

وزير صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوالي درباره تعهدات خودروسازان به خريداران گفت: خودروسازان موظف هستند که 80 درصد توليد خود را براي تعهدات خود در نظر بگيرند و 20 درصد را با شرايط جديد به بازار عرضه کنند. ما نسبت به اين تعهدات حساس هستيم و بنده نسبت به آن تاکيد کردم. شايد خودروسازان بگويند که شرايط تغيير کرده است و فورسماژور است اما بايد نسبت به تعهدات خود پايبند باشيم.

وي در مورد برخي تخلفات خودروهاي وارداتي گفت: البته بخشي از آنها قبلاً به دست مردم رسيده است و به نوعي خريدار در اين موضوع تخلفي نکرده است چون تخلف‌ها پس از خريد مشخص شده است. بنابراين خريداران در اين موضوع تعيين تکليف شده‌اند و پرونده قضايي واردکنندگان نيز در حال رسيدگي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته