جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6025

 خبــر 

 بازديد مدير مرکز مديريت نيروگاه هاي برق آبي کشور از نيروگاه مسجد سليمان

اهواز - خبرنگار آفرينش

مديريت تعميرات سد و نيروگاه مسجدسليمان در شرکت نصب، تعمير و نگهداري نيروگاه هاي برق آبي خوزستان از بازديد مدير مرکز مديريت نيروگاه‌هاي برق آبي شرکت مديريت منابع آب ايران از آزمايشگاه و مرکز تخصصي الکترونيک اين نيروگاه خبر داد .

"ابراهيم شجاعي" اظهار داشت : "فريد استيري" مدير مرکز مديريت نيروگاه‌هاي برق آبي کشور در شرکت مديريت منابع آب ايران، به همراه "محمودرضا توکلي" معاونت توسعه و بهره برداري نيروگاه هاي سازمان آب و برق خوزستان، و هيئت همراه از دستگاه هاي الکترونيکي نصب شده و همچنين توانمندي ها و کارهاي انجام شده در اين مرکز تخصصي بازديد کردند.

ابراهيم شجاعي در طي اين بازديدگفت: وجود چنين مجموعه تخصصي و توانمند در اين نيروگاه با توجه به شرايط اقتصادي و تورم موجود و عدم دسترسي به قطعات يدکي مناسب مي تواند کمک بزرگي در تعميرات بردهاي الکترونيکي نيروگاه ها و راه اندازي مجدد آنها داشته باشد.

وي افزود: با اطلاع رساني به نيروگاه هاي سراسر کشور مي توان به درخواست هاي فرستاده شده در خصوص تعميرات قطعات الکترونيکي به اين مرکز تخصصي، علاوه بر مشاوره با متخصصان اين حوزه، بتوانيم کارايي و کيفيت مجموعه فوق را بهبود بخشيم.

استيري، از مديريت مجموعه اين ناحيه خواست با اطلاع رساني از فعاليت هاي اين آزمايشگاه و مرکز تخصصي الکترونيک ، تمامي نيروگاه هاي حرارتي و برق آبي را در عيب يابي و تعميرات بردهاي الکترونيکي و رفع اشکال از دستگاه ها و قطعات نيروگاهي ياري دهند .

مدير تعميرات سد و نيروگاه مسجد سليمان از حضور "فرهاد عليدوستي" مدير عامل سد و نيروگاه مسجدسليمان و "فرشاد طاهري" مدير عامل سد و نيروگاه کارون 3 و ساير مديران فني در اين بازديد خبر داد.

آغاز به کار مرحله اول بتن ريزي عرشه پل روگذر جانباز (زردشت)

اهواز - خبرنگار آفرينش

هفدهم دي ماه سال جاري با حضور دستيار ويژه استاندار خوزستان دکتر کاظمي نژاد و معاون فني وعمراني شهرداري اهواز مرحله اول بتن ريزي عرشه پل رو گذر جانباز (زردشت) آغاز شد.

محمد صفري در تشريح اين پروژه افزود: کلنگ آغازين اين روگذردر اسفند ماه سال 1395 با اعتبار 10ميليارد تومان از تملک دارايي هاي شهرداري اهواز با حضور جمعي از مسولان شهري به زمين زده شد.

وي خاطر نشان کرد: بروزمشکلاتي که توسط افراد حقيقي وحقوقي پيش آمد، درروند پيشرفت فيزيکي اين پروژه تاثير گذار بود و مارا از برنامه اي که براي تکميل وبهره برداري آن مشخص کرده بوديم عقب انداخت. ولي با جديت وتلاشهاي بي وقفه اي که صورت گرفت تمام مشکلات سر راه احداث اين پروژه برطرف شد.معاون فني وعمراني شهرداري اهواز اشاره نمود: بتن ريزي مرحله اول عرشه پل روگذر آغاز شد وطي ماههاي آينده فاز اول روگذر اين پروژه افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد.

صفري درپايان گفت: از صبر وشکيبايي همشهريان گرامي و محترم کمال تشکر وقدرداني را دارم و بي شک بدون همکاري وصبوري اين عزيزان اجراي اين طرحها امکان پذير نيست.

کشف و جمع آوري بالغ بر 300 رشته انشعاب غيرمجازآب در شهر گلستان

بهارستان-اصغري

طي 9 ماه سال جاري تعداد 250 رشته انشعاب غيرمجاز در شهر گلستان به مجاز تبديل شد. به گزارش خبرنگار ما، مدير امور آبفاي شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستاي ساماندهي و به روز رساني خطوط توزيع و شبکه هاي آبرساني و همچنين خارج سازي شبکه هاي قديمي و فرسوده از مدار توزيع ، همزمان عمليات بهسازي انشعابات آب آشاميدني اين شهر نيز انجام شد . که طي آن و در مدت زمان 9 ماهه تعداد 310 رشته انشعاب غير مجاز آب آشاميدني کشف و جمع آوري شد . سيد محمد رضازاده با اشاره به اينکه بخش قابل توجهي از اين انشعابات پس از شناسائي به مجاز تبديل گرديد خاطر نشان کرد : پس از کشف و شناسائي انشعابات غير مجاز و صدور اخطاريه هاي لازم به مالکان مربوطه در خصوص تشکيل پرونده و تبديل به مجاز ، تعداد 250 رشته از انشعابات کشف شده پس از دريافت حقوق انشعاب و خسارات وارده به شبکه به مجاز تبديل شدند و تعهدات لازم در اين خصوص مبني بر عدم استفاده مجدد از انشعابات غيرمجاز دريافت و در پرونده ايشان درج گرديد .

مدير امور آبفاي شهر گلستان ياد آور شد : تشکيل پرونده و تبديل به مجاز الباقي انشعابات غير مجاز کشف شده در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است و انتظار ميرود تبديل به مجاز انشعابات کشف شده نيز ظرف مدت تعيين شده و تا پايان دي ماه جاري انجام و به اتمام برسد .

مهندس رضازاده يادآور شد : اين عمليات ( شناسائي و جمع آوري انشعابات غير مجاز ) همچنان در حال انجام است و انتظار مي رود طبق برنامه زمانبندي شده و تا پايان سال جاري عمليات شناسائي و جمع آوري و تبديل به مجاز حداقل تعداد 50 رشته انشعاب غير مجاز نيز انجام پذيرد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته