جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6025

 در استان 

 جانشين فرمانده انتظامي سمنان:

باند سرقت از منازل در سمنان کشف و متلاشي شد

جانشين فرمانده انتظامي استان سمنان از کشف باند سرقت از منازل مسکوني استان‌هاي سمنان و تهران توسط پليس سرخه خبر داد و گفت:اين افراد تحويل مراجع قضايي شده اند.

به گزارش مهر، سرهنگ عبدالله حسني در نشستي با حضور اصحاب رسانه به ميزباني فرماندهي انتظامي سمنان ضمن بيان اينکه باند شش نفره دزدان منزل منهدم شد، تاکيد کرد: اين باند متشکل از سارقان منزل و اماکن خصوصي با اعتراف به 27 فقره انواع سرقت در استانهاي سمنان و تهران، متلاشي شد.

وي افزود: به دنبال گزارش دريافتي از يک شهروند سرخه اي با موضوع سرقت از منزل وي در حاشيه شهر ، پرونده قضايي تشکيل و ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي در اقدامي ويژه و هماهنگ با عوامل پليس مبارزه با مواد مخدر استان موفق به شناسايي سه متهم معتاد و سابقه دار در اين راستا شدند.

جانشين فرمانده انتظامي استان سمنان ادامه داد: پس از دستگيري سارقان و متلاشي شدن باند سرقت از منازل مسکوني اين افراد به 10 فقره انواع سرقت در سطح شهرستان‌هاي سرخه و فيروزکوه اعتراف کردند.

حسني با بيان اينکه اشراف اطلاعاتي و تلاش مضاعف مأموران در اين پرونده منجر به شناسايي و دستگيري سه عضو ديگر اين باند شد، تاکيد کرد: 17 فقره سرقت ديگر از سارقان دستگير شده کشف شد و پرونده اين باند به مراجع قضايي ارسال شد.

وي در پايان خواستار توجه بيشتر مردم نسبت به منازل و ايمني خانه‌هايشان شد و بيان کرد: ارزش ريالي مجموعه پرونده ها بالغ بر يک ميليارد ريال برآورد مي‌شود.

دستگيري شکارچي غيرمجاز شکار در الموت شرقي

يک شکارچي غيرمجاز توسط مأموران يگان حفاظت محيط‌زيست الموت شرقي دستگير شد.به گزارش ايسنا ، جمشيد کاووسي رئيس اداره حفاظت محيط‌زيست قزوين گفت: مأموران يگان حفاظت محيط‌زيست در حين عمليات گشت و کنترل و اجراي قوانين مقررات شکار و صيد در حوزه استحفاظي منطقه حفاظت‌شده الموت شرقي موفق شدند يک شکارچي متخلف را دستگير کنند.

کاووسي با اعلام اينکه از اين شکارچي يک قبضه اسلحه قاچاق و ادوات شکار و يک رأس کل کشف و ضبط شد، ادامه داد:پرونده متخلف جهت پيگيري قضايي به مراجع قضايي ارسال شده است.

مدير کل تعزيرات حکومتي کرمان:

116 فقره پرونده قاچاق دام در کرمان تشکيل شد

مدير کل تعزيرات حکومتي استان کرمان گفت: در سال جاري در خصوص قاچاق دام 116 فقره پرونده داشتيم که بيش از نيمي از آن‌ها تبرئه شدند.به گزارش مهر، ارسلان ميري در نهمين کميسيون برنامه‌ريزي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان بيان داشت:بر اساس تبصره 4 ماده 18 بند «ر» هر گونه خروج کالا به خارج از استان قاچاق محسوب مي‌شود.وي افزود: در سال جاري در خصوص قاچاق دام 116 فقره پرونده داشتيم که بيش از نيمي از آن‌ها تبرئه شدند.

مدير کل تعزيرات حکومتي استان کرمان گفت: در خصوص اين دام‌ها پس از تأييد صحت و سلامت دام توسط دامپزشکي استان بلااستثنا مرجع مربوطه دستور کشتار براي همه پرونده‌ها صادر مي‌کند.

معاون عمراني استانداري کهگيلويه و بويراحمد:

84 هزار نفر در بافت فرسوده شهر ياسوج سکونت دارند

ياسوج- خبرنگار آفرينش

معاون عمراني استانداري کهگيلويه و بويراحمد گفت: 84 هزار نفر در بافت فرسوده شهر ياسوج سکونت دارند.

به گزارش خبرنگار آفرينش از ياسوج، عزيز فيلي در نشست ستاد بازآفريني استان افزود: در مجموع140 هزار نفر از مردم استان در بافتهاي فرسوده ساکن هستند.وي بيان داشت: 41 هزار نفر در بافت فرسوده شهر گچساران و 15 هزار نفر نيز در بافت فرسوده شهر دهدشت ساکن هستند.

فيلي اظهار داشت: بازآفريني بافتهاي فرسوده و محلات ناکارآمد نيازمند تعامل مسئولان است.وي با بيان اينکه اجراي طرح بهسازي و نوسازي بافتهاي فرسوده استان بايد تسريع شود، گفت: عمليات بازسازي بافتهاي فرسوده بايد براساس قانون و با هدف حفظ جان و سلامت مردم تسريع شود.فيلي تصريح کرد: نوسازي بافت فرسوده سبب ارتقاي امنيت اجتماعي و زيباسازي سيما و بافت شهري مي شود.

كاركنان نفت و گاز مسجدسليمان خون خود را اهدا كردند

در پي اعلام نياز سازمان انتقال خون به گروه هاي مختلف خوني و پس از هماهنگي هاي صورت گرفته ، تيم خونگيري پايگاه انتقال خون شهرستان مسجدسليمان در اداره خدمات مهندسي و بهسازي اماکن اين شرکت حضور و نسبت به دريافت خون از اهدا کنندگان خير و انسان دوست اقدام نمود . لازم به توضيح است شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان هرساله و طي نوبت هاي مختلف ميزبان تيم انتقال خون است تا کارکنان خير و انسان دوست اين شرکت بتوانند با حضور همه جانبه تري نسبت به اهداي اين مايه زندگي بخش جهت بيماران و نيازمندان خون و فرآورده هاي خوني اقدام نمايند .

فرمانده انتظامي غرب استان تهران خبر داد؛

کشف 32 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در بهارستان

بهارستان- اصغري

فرمانده انتظامي غرب استان تهران از کشف 32 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در بهارستان خبر داد.سردار محسن خانچرلي در گفت و گو با خبرنگارما، در بيان جزئيات اين خبر اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، ماموران انتظامي غرب استان تهران از حمل يک دستگاه تانکر تريلي حامل سوخت قاچاق در محورهاي مواصلاتي بهارستان اطلاع يافتند.فرمانده انتظامي غرب استان تهران افزود: ماموران اين فرماندهي انتظامي اقدام به توقف خودرو مورد نظر کرده و در بازرسي از آن 32 هزار ليتر گازوئيل قاچاق را کشف کردند.وي با اشاره به دستگيري يک نفر در اين رابطه تصريح کرد: اين متهم با تشکيل پرونده قضايي تحويل قانون شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته