جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6025

 بالا گرفتن اختلافات در استقلال
 چرا فتحي کاري نمي‌کند؟ 

 وينفرد شفر سرمربي آلماني تيم فوتبال استقلال در صفحه شخصي‌اش در اينستاگرام، با اشاره به نامه باشگاه براي جذب بازيکن خارجي اعلام کرد که از اين موضوع بي‌خبر بوده و زماني که متوجه نامه باشگاه شده، شگفت‌زده شده است. اين جمله شفر اختلافات و عدم هماهنگي در ميان مديران استقلال و کادر فني را به خوبي نشان مي‌دهد.

اختلاف شفر و يکي از معاونان باشگاه استقلال موضوعي نيست که مربوط به امروز و ديروز باشد و اين سؤال پيش مي‌آيد که چرا اميرحسين فتحي به عنوان سرپرست باشگاه مداخله نمي‌کند تا ماجرا به پايان برسد؟ چرا بايد ميان باشگاه و شفر ناهماهنگي وجود داشته باشد که سرمربي تيم از نامه باشگاه بي‌خبر باشد. اميرحسين فتحي در جريان نامه‌اي که باشگاه براي جذب بازيکن پاراگوئه‌اي ارسال کرده، بوده، اما چرا شفر تنها به معاون او انتقاد کرده است؟ در باشگاه استقلال چه اتفاقي افتاده که برخلاف ابتداي فصل که شفر از معاون باشگاه به خاطر جذب بازيکنان خارجي تشکر مي‌کرد، اکنون مي‌گويد از نامه باشگاه براي جذب بازيکن بي‌خبر بوده است؟ در اين مدت چه گذشته و چه اتفاقاتي رخ داده و چرا مشکلات تاکنون حل نشده است؟

در صورتي که فتحي نتواند جلوي اختلافات باشگاه و کادر فني را بگيرد، ضرر آن متوجه استقلال خواهد بود؛ آن هم در مقطعي که نيم فصل دوم کمتر از يک ماه ديگر آغاز مي‌شود و ديگر فرصت آزمون و خطا نيست. از طرفي، با کنار رفتن دو نفر از اعضاي هيئت مديره استقلال، وزارت ورزش و جوانان هيچ اقدامي براي جانشينان آنها نکرده تا همه چيز توسط معاونان باشگاه پيش برود؛ در صورتي که براي هر اقدام قانوني، امضاي دو نفر از اعضاي هيئت مديره بايد وجود داشته باشد. وقتي هيئت مديره‌اي وجود نداشته باشد، هيچ نظارتي روي کارها صورت نمي‌گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته