جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 6026

 نهادهاي مالي 

 بانک مسکن بازوي تامين مالي بافت فرسوده

بانک مسکن - معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل شرکت بازآفريني شهري پايدار ايران بر نقش بانک مسکن به عنوان بازوي تامين مالي نوسازي بافت هاي فرسوده تاکيد کرد.

هوشنگ عشايري،معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل شرکت بازآفريني شهري پايدار ايران با بيان اينکه بانک مسکن به عنوان بانک عامل پرداخت انواع تسهيلات در حوزه مسکن هم اکنون نقش اساسي در تامين مالي نوسازي بافت هاي فرسوده بر عهده دارد در گفت و گو با پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا،خاطرنشان کرد:مطابق با طرح ها وبرنامه هاي مصوب، بخش قابل توجهي از تامين منابع مالي و تسهيلاتي براي اجراي طرح ملي بازآفريني شهري از طريق بانک مسکن انجام مي شود و بانک مسکن در اجراي اين طرح نقشي پررنگ دارد.

وي با اشاره به اينکه در سال هاي گذشته عدم تامين منابع مالي براي اختصاص يارانه سود تسهيلات نوسازي بافت هاي فرسوده و ساخت واحدهاي مسکوني جديد در محدوده ها و محلات هدف نوسازي از مهمترين معضلات اجراي طرح هاي مربوط به بازسازي و نوسازي بافت هاي فرسوده شهري بوده است، خاطرنشان کرد:در طرح ملي بازآفريني شهري تلاش شده است قبل از اجراي کار سازوکار مالي و مدل هاي مربوط به تامين منابع مالي، براي اجراي طرح از جمله سازوکاري به منظور تامين منابع براي حل مشکل پرداخت يارانه سود به بانک هاي عامل پرداخت کننده تسهيلات نوسازي طراحي و تخصيص يابد تا طرح هاي نوسازي بافت فرسوده از معضلاتي که پيش از اين به واسطه عدم تامين منابع براي اختصاص يارانه سود تسهيلات ايجاد شده بود مصون بماند.

تداوم حمايت بانک پارسيان از توليد در سال حمايت از کالاي ايراني

بانک پارسيان - کورش پرويزيان، مديرعامل بانک پارسيان به همراه گروهي از مديران، سه شنبه 11 دي ماه از شرکت لوله و ماشين سازي ايران بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک پارسيان،پرويزيان درجريان اين بازديد که به همراه خسرواني، عضو هيات مديره، خواجه نصيري، مدير اعتبارات، بشارتي زاده، مديرعامل شرکت فولاد صبح پارسيان و قاسم خاني، مدير امور هماهنگي صورت گرفت، ضمن اشاره به بخشنامه اخير بانک مرکزي ج.ا.ا که حمايت از توليد را در سرفصل برنامه هاي حمايتي و ويژه بانک ها قرار داده است، اساس مأموريت بانک ها را حمايت و پشتيباني از فعالان اقتصادي و توليدکنندگان و به ويژه توليد صادرات محور اعلام کرده و شرايط حال حاضر کشور را براي حضور بانک ها در اين عرصه ضروري دانست.

مديرعامل بانک پارسيان با اشاره به پروژه هايي که اين بانک در راستاي حمايت از توليد و اشتغالزايي و رفاه اجتماعي مانند؛ طرح آب رساني به شهرها و روستاها و مناطق محروم، تمرکز و توجه ويژه اين بانک به مقوله آب و اهميت آن داشته است، تداوم اين حمايت و پشتيباني را ضرورتي انکارناپذير بيان کرد. در همين راستا مقرر شد، بانک پارسيان از شرکت لوله و ماشين سازي ايران که يکي از بزرگترين توليدکنندگان لوله هاي چدني نشکن براي انتقال آب آشاميدني مي باشد، حمايت و پشتيباني نمايد.

مشاور وزير امور اقتصادي و دارايي در امور ايثارگران:

رتبه اول در جذب ايثارگران متعلق به بانک صادرات است

بانک صادرات - مشاور وزير امور اقتصادي و دارايي در امور ايثارگران گفت: بانک صادرات ايران با جذب 14 هزار ايثارگر، رتبه اول را در بين دستگاه‌هاي تابعه‌ وزارت امور اقتصادي و دارايي کسب کرده است.

به گزارش روابط عمومي بانک پارسيان ،حجت‌الاسلام لطف‌الله ثقفي در حاشيه چهارمين يادواره شهداي بانک صادرات ايران در استان مازندران در گفتگويي با بيان اين مطلب، افزود: اين امر بيانگر رويکرد و روحيه‌ انقلابي مديران و کارکنان اين بانک است.

وي اظهار کرد: حضور گسترده‌ فرزندان شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز در بانک صادرات ايران ضامن سلامت نظام اداري در اين بانک بزرگ‌شده است که پيشرفت‌هاي چشمگير آن نيز از حيث منابع مالي و مسائل مرتبط به سيستم بانکداري دليلي بر اين مدعاست.

حجت‌الاسلام ثقفي در مصاحبه با «حامي شمال»، بانک صادرات ايران را بانکي عزتمند و مقتدر خواند و گفت: ايثارگري محدود به زمان جنگ نيست بلکه امروز نيز کشور در جنگ اقتصادي و تحريم‌هاي ناجوانمردانه نياز به گذشت، ازخودگذشتگي و ايثار دارد.

برگزاري مجمع عمومي سالانه انجمن پزشکان متخصص بروجرد با حمايت مالي بانک رفاه

بانک رفاه - بانک رفاه حامي مالي چهاردهمين مجمع عمومي سالانه انجمن پزشکان متخصص شهرستان بروجرد شد.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، صيد احمدي مدير شعب استان لرستان در اين مجمع طي سخناني بانک رفاه را بانکي سلامت محور معرفي کرد و گفت: بانک رفاه به عنوان بانکي سلامت محور حامي جامعه پزشکي است و حمايت از جامعه سلامت کشور را از جمله مسئوليت هاي اجتماعي بانک رفاه دانست.

دکتر صيرفي رئيس انجمن پزشکان متخصص بروجرد و دکتر ملکي رئيس پزشکي قانوني اين شهرستان نيز ضمن ابراز رضايت کامل از خدمات و نحوه مشتري مداري کارکنان بانک رفاه کارگران، بر تعامل هر چه بيشتر دو مجموعه تأکيد کردند.

گفتني است، بيش از 70 درصد از جامعه پزشکان شهرستان بروجرد از مشتريان بانک رفاه هستند و از خدمات و تعامل کارکنان اين بانک رضايت کامل دارند.

روان سازي خدمات بانک ملي براي افزايش رضايت مشتريان

بانک ملي - مديرعامل بانک ملي ايران از روان سازي بيشتر فعاليت‌هاي مورد انتظار مشتريان در اين بانک خبر داد و گفت: بزودي اختيارات بيشتري به ادارات مانند خريد دين و صدور ضمانتنامه‌ها داده مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، دکتر محمد رضا حسين زاده در همايش بررسي عملکرد سه ماهه سوم واحدهاي اين بانک با بيان اين که بوروکراسي هاي اداري نبايد مانع از خدمت رساني مطلوب به مشتريان شود، اظهار کرد: بايد تا حد ممکن از اختيارات ارائه شده توسط بانک مرکزي و هيات مديره بانک در شعب استفاده شده و سرعت ارائه خدمات به مشتريان افزايش يابد.وي با اشاره به اين که سرعت فعاليت ها در دنياي رقابتي امروز اهميت وافري پيدا کرده است، ادامه داد: نمي توان مشتري را براي دريافت يک خدمت معطل کرد، در حالي که همه امکانات قانوني براي ارائه سريع آن خدمت وجود دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته