جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 6026

 مديرکل شرکت غله و خدمات بازرگاني گلستان :
 ارسال بيش از 262 هزار تن گندم از گلستان به 14 استان کشور 

 گرگان-قهرمان

مديرکل شرکت غله و خدمات بازرگاني استان گلستان از ارسال 262 هزار و 327 تن گندم از گلستان به نيمي از استان‌هاي کشور خبر داد.حميدرضا علي‌محمدي با اشاره به افزايش صادرات گندم از استان اظهارداشت:از ابتداي سال جاري تاکنون 262 هزار و 327 تن گندم از استان گلستان به 14 استان کشور ارسال شده است.

وي افزود:82 هزار و 124 تن از اين ميزان گندم به صورت ريلي و 180 هزار و 203 تن نيز با حمل و نقل جاده‌اي به استان‌هاي ديگر فرستاده شده است.

مديرکل شرکت غله و خدمات بازرگاني استان گلستان يادآورشد: در فصل خريد تضميني سال جاري مقدار 930 هزار تن گندم در استان گلستان خريداري شده است.

علي‌محمدي گفت:تقويت و حمايت از بخش کشاورزي به‌ويژه در زمينه توليد محصول گندم کيفي و صادرات آن مي‌تواند سبب رشد و توسعه همه جانبه استان گلستان را فراهم آورد.

وي تصريح کرد: متناسب با ميزان توليد هر ساله گندم در استان، ظرفيت ذخيره‌سازي به وجود آمده و از اين نظر مي‌توانيم مازاد گندم ديگر استان‌هاي توليدکننده را در مراکز ذخيره‌سازي گلستان نگهداري کنيم.

مديرکل شرکت غله و خدمات بازرگاني استان گلستان افزود: تلاش مي‌کنيم تا با ايجاد و تقويت تعامل بيش از پيش با ديگر دستگاه‌هاي مرتبط با صنعت گندم، آرد و نان در استان گلستان، مشکلات و موانع توسعه صنعت غلات به ويژه محصول استراتژيک گندم را از ميان برداريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته