جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 6026

 شهردار اصفهان:
 اتوبوسراني بايد به همه امکانات ايمني مجهز باشد 

 اصفهان –بهروز راعي

شهردار اصفهان گفت: يکي از اهداف مديريت شهري، تحقق شهر زيست پذير است که ايجاد حمل و نقل ايمن مي تواند نقش مهمي در اين راستا داشته باشد. به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، قدرت الله نوروزي در مراسم بهره‎برداري از طرح‌ هاي سازمان پايانه ‌هاي مسافربري شهرداري اصفهان با اشاره به اينکه اتوبوسراني بايد به همه امکانات از لحاظ ايمني مجهز باشد، اظهار کرد: اگر اين اتفاق رخ دهد با حفظ ايمني مسافران استفاده از اتوبوس هاي شهري در اصفهان افزايش خواهد يافت.

وي ادامه داد: يکي از اهداف ما تحقق شهر زيست پذير است که ايجاد حمل و نقل ايمن مي تواند نقش مهمي در اين راستا داشته باشد. شهردار اصفهان با بيان اينکه سه طرحي که در قالب برنامه هاي سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري اصفهان در پايانه کاوه افتتاح شد و به بهره برداري رسيد از برنامه هاي مهم حوزه حمل و نقل است، تصريح کرد: خوشحالم که وعده هاي مديريت شهري در زمينه حمل و نقل محقق شده است و مردم شاهد عملياتي شدن برنامه ها هستند.

وي ادامه داد: امروز در پايانه کاوه دو پروژه در مدار بهره برداري قرار گرفت و عمليات عمراني يک طرح نيز آغاز شد که بهره برداري از اتوماسيون بار و بهره‌برداري از سيستم مکانيزه برق پايانه کاوه به ترتيب با هزينه پنج ميليارد و 6 ميليارد ريال از جمله اين طرح ها بوده است. نوروزي افزود: آغاز عمليات عمراني احداث سوله جديد براي توسعه اتوماسيون بار در پايانه کاوه از ديگر طرح ها بود که تا 6 ماه ديگر به بهره برداري خواهد رسيد.

مديرعامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري اصفهان نيز در اين مراسم، با اشاره به اينکه اتوماسيون بار در شهر اصفهان بعد از 20 سال بهره برداري شده است، اظهار کرد: اين طرح با هزينه بيش از پنج ميليارد ريال اجرايي شده است که توسعه آن نيز از عملياتي مي شود.

وي ادامه داد: جلوگيري از قاچاق کالا و مواد مخدر، نظارت بر حمل بار و ممانعت از بارگيري پرخطر و بيمه نامه و افزايش اطمينان خاطر شهروندان از جمله مزاياي بهره برداري از اتوماسيون بار در شهر اصفهان است.عباس محبوبي افزود: براي تامين برق اضطراري پايانه کاوه نيز 6 ميليارد ريال هزينه شده و ژنراتور برق کاوه به بهره برداري رسيده است.

وي از رتبه نخست سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري اصفهان در 6 ماه نخست سال جاري در کشور نيز خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته