جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6027

 خبر 

 ترامپ: قيمت دارو در آمريکا براي اولين بار پس از نيم قرن کاهش يافت

رئيس‌جمهوري آمريکا در شبکه‌هاي اجتماعي اعلام کرد که قيمت دارو براي اولين بار پس از گذشت حدود نيم قرن کاهش يافته است.به گزارش ايلنا به نقل از النشره، «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهوري آمريکا در شبکه‌هاي اجتماعي اعلام کرد که براي اولين بار در طول نيم قرن تاريخ آمريکا، قيمت دارو کاهش يافته است.وي توضيح داد که آمريکايي‌ها به دنبال کاهش قيمت دارو توانستند 26 ميليارد دلار پس‌انداز کنند. اين در حالي است که 19 ماه از تاريخ تحويل دولت توسط ترامپ مي‌گذرد.

وزارت خارجه: تا اطلاع ثانوي به گرجستان نرويد

با توجه به اخبار مربوط به شيوع آنفولانزاي خوکي در کشور گرجستان، به هموطنان عزيزي که قصد سفر به اين کشور را دارند ،توصيه مي شود جز در موارد ضروري تا اطلاع ثانوي از سفر به گرجستان خودداري کنند .

وزارت امورخارجه کشورمان در پي شيوع آنفولانزاي خوکي در کشور گرجستان، توصيه هاي مسافرتي به شهروندان ايراني جهت سفر به اين کشور ارائه کرد.

به گزارش ايسنا ، در اطلاعيه وزارت امور خارجه در اين ارتباط آمده است: با توجه به اخبار مربوط به شيوع آنفولانزاي خوکي در کشور گرجستان، به هموطنان عزيزي که قصد سفر به اين کشور را دارند ،توصيه مي شود جز در موارد ضروري تا اطلاع ثانوي از سفر به گرجستان خودداري کنند .

تشکر آمريکا از فرانسه براي اتخاذ مواضع ضد ايراني

معاون سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا از مواضع فرانسه عليه برنامه موشکي ايران تشکر کرد.

به گزارش آنا، «رابرت پلادينو» در حساب کاربري خود در توئيتر سخنان سخنگوي وزارت امور خارجه فرانسه درباره توقف برنامه موشکي ايران را ستود.

وي در توئيتر خود نوشت: از بيانيه قدرتمند فرانسه در مورد برنامه موشکي بالستيک ايران تقدير مي‌کنيم. فناوري پرتاب فضاپيما عملاً همان فناوري موشک بالستيک بين‌قاره‌اي بوده و اقدام ايران سرپيچي از قطع‌نامه 2231 شوراي امنيت سازمان ملل متحد است. دنيا ابعاد کامل تهديد ايران را مي‌شناسد.

دعوت پمپئو از نتانياهو براي شرکت در اجلاس ضدايراني ورشو

وزير خارجه آمريکا از نخست‌وزير رژيم صهيونيستي براي شرکت در نشست بين‌المللي عليه ايران دعوت کرد.

به گزارش ايلنا به نقل از پايگاه اينترنتي شبکه خبري عاروتص شوا، «مايک پمپئو» وزير خارجه آمريکا، از «بنيامين نتانياهو» نخست‌وزير رژيم صهيونيستي خواست تا در نشست بين‌المللي عليه ايران که قرار است 13 فوريه در ورشو برگزار شود، شرکت کند.

کشورهايي چون مصر، اردن، عربستان سعودي، بحرين، مراکش و امارات متحده عربي بناست در اين اجلاس شرکت کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته