جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6027

 نهادهاي مالي 

 ليگ نوين" با ميلياردها ريال جايزه براي پذيرندگان پرداخت نوين برگزار مي‌شود

بانک اقتصادنوين - شرکت پرداخت نوين با هدف ارتقاء کيفيت سرويس دهي و افزايش رضايت مشتريان، نخستين دوره جشنواره پذيرندگان خود با عنوان "ليگ نوين" را با همکاري بانک اقتصادنوين برگزار مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اولين دوره ليگ نوين که از بيستم دي ماه سال جاري آغاز و تا بيستم فروردين ماه 1398 ادامه خواهد داشت، تمامي پذيرندگان شرکت پرداخت نوين مي‌توانند با افزايش تراکنش‌هاي خود، ضمن کسب امتياز از جوايز اين ليگ در سه سطح "جوايز روزانه"، "جوايز ماهانه" و "جوايز ارزنده در پايان ليگ نوين" بهره‌مند شوند.

در جشنواره "ليگ نوين" 30 جايزه دو ميليون ريالي به صورت روزانه، سه جايزه 200 ميليون ريالي به صورت ماهانه و سه جايزه يک ميليارد ريالي در پايان دوره سه ماهه جشنواره به قيد قرعه به پذيرندگان حائز شرايط شرکت در قرعه‌کشي اهدا خواهد شد.

تعداد «سپهر دانش»ي‌ها از 80 هزار نفر گذشت

بانک صادرات - بيش از 80 هزار دانش‌آموز با دريافت اولين کارت بانکي خود از بانک صادرات ايران، استفاده از خدمات بانکداري الکترونيک را تجربه کردند.به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، تعداد دانش‌آموزان استفاده کننده از خدمات بانکداري الکترونيک اين بانک از زمان آغاز طرح «سپهر دانش» از 80 هزار نفر فراتر رفت که نشان از رويکرد اين بانک در ترويج فرهنگ بانکداري در ميان دانش‌آموزان و خانواده‌هاي آنان است.

بنابراين گزارش، هدف اصلي اين طرح که براي اولين بار در نظام بانکي کشور با مزيت‌هاي منحصر به فرد رونمايي شده، توسعه فرهنگ بانکداري و آشنايي بيشتر دانش‌آموزان با خدمات نوين بانکي است که توانسته اعتماد طيف قابل توجهي از دانش‌آموزان و خانواده‌هاي آنها را جلب کرده و روند روزافزون آن همچنان ادامه دارد.

در اين طرح با سقف تراکنش مالي 2 ميليون ريالي در هفته، دانش‌آموزان مي‌توانند از طريق تمامي درگاه‌هاي اينترنتي، خدمات بانکداري الکترونيک را دريافت کنند.

بيش از يک ميليون نصب همراه بانک تجارت در 3 ماه

بانک تجارت - همراه بانک تجارت مورد استقبال بيش از يک ميليون و سيصد هزار مشتري بانک تجارت و شبکه بانکي قرار گرفت.به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، نسخه جديد همراه بانک تجارت که در مهر ماه در دسترس مشتريان قرار گرفت توانست با امکان جديد کارتهاي شتابي مورد استقبال مشتريان قرار گرفته و بيش از يک ميليون و سيصد هزار بار نصب شود.

اين نسخه بر روي سايت به نشاني mobilebank.tejaratbank.ir قرار گرفت و همزمان در فروشگاه هاي نرم افزار کافه بازار و ايران اپس ويژه گوشي هاي اندرويدي و سيب بانک و اپ استور ايراني ويژه دارندگان گوشيهاي با سيستم عامل IOS ارائه شده است.

در اين نسخه امکان استعلام تمامي انتقالات انجام شده از سوي مشتريان از طريق کارت، حساب و شبا درقسمت سوابق تراکنش فراهم شده است. کاربران نيزمي توانند سوابق تراکنش خود را به صورت موردي حذف کرده و چک و اقساط خود را ويرايش کنند. دسترسي به ماشين حساب در تمامي قسمتهايي که مبلغ وارد مي شود نيزاضافه شده است.

اپليکيشن همراه بانک تجارت درنسخه جديد امکان ذخيره سازي اطلاعات مشتريان بر روي فضاي ابري را فراهم کرده است. با اضافه شدن اين امکان، اطلاعات مشتريان در صورت پاک شدن اپليکيشن قابل بازيابي است.

عبور تسهيلات پرداختي بانک ملي به شرکت هاي دانش بنيان

بانک ملي - مانده تسهيلات پرداختي بانک ملي ايران به شرکت هاي دانش بنيان تا پايان آبان ماه سال جاري به 13 هزار و 370 ميليارد ريال رسيد.به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، با اعتقاد راسخ بانک به حمايت از فعاليت‌هاي دانش بنيان و پس از تاکيد دولت محترم بر اين موضوع، حمايت از تکنولوژي و ايده‌هاي نوين به طور جدي در دستور کار بانک ملي ايران قرار گرفته است.از اين رو طي سال‌ گذشته سه هزار و 102 ميليارد ريال و طي نيمه نخست سال جاري مبلغ شش هزار و 769 ميليارد ريال تسهيلات در اين زمينه توسط بانک ملي ايران پرداخت شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته