جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/10/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6027

 خبـــرنامه 

 در استقلال چه خبر است؟

مذاکره با بازيکن، بدون اطلاع شفر!

چند روز پيش بود وينفرد شفر در پستي اينستاگرامي مدعي شد که نام برخي از گزينه‌هاي موردنظر باشگاه استقلال که در رسانه‌ها مطرح شده را اصلا نشنيده و آنها را نمي‌شناسد. با اين ادعا به نظر مي‌رسيد در باشگاه استقلال برخي ها بدون اطلاع شفر اقدام به مذاکره با چند بازيکن خارجي کرده‌اند. هادي مباشري معاون مديرعامل استقلال به شکل عجيبي اين فرضيه را تاييد کرد و گفت: «ما براي 10 بازيکن خارجي دعوتنامه فرستاده‌ايم. چند بازيکن را خود شفر گفته و چند بازيکن را هم باشگاه نامه زده. يعني اينکه آنهايي که باشگاه براي‌شان نامه زده، در ليست انتظار هستند. اول اولويت مذاکره با بازيکناني است که شفر به ما ليست داده است. همه آنها هم مهاجم هستند و در نهايت سرمربي است که نظر نهايي را اعلام مي‌کند.» البته بد نيست مباشري، خطير و فتحي اين توضيح را هم بدهند که با چه مجوزي بدون اطلاع سرمربي اقدام به مذاکره با بازيکنان مي‌کنند و عواقب چنين کار غيرحرفه‌اي و عجيبي چيست و چه کسي پاسخگوي تبعات احتمالي اين اتفاقات خواهد بود.

واکنش تقوي

پسر توشاک کارمند هتل بود!

محمد تقوي که در زمان حضور جان توشاک به عنوان سرمربي به اين تيم آمد، به عنوان دستيار اول سرمربي صاحب نام ولزي مشغول به کار شد و پس از جدايي توشاک هدايت پرشور‌ها را بر عهده گرفت. بعد از جدايي توشاک از تراکتورسازي شايعاتي مبني بر اختلاف برخي از ستاره‌هاي اين تيم با توشاک به گوش رسيد. محمد تقوي هم که به عنوان دستيار اول فعاليت مي‌کرد به حمايت از بازيکنان پرداخت و اعلام کرد بايد با آنان بهتر رفتار شود.پس از جدايي توشاک، تقوي توانست نتايج خوبي را با تراکتورسازي کسب کند.

حالا با جدايي اين مربي از تراکتور دوباره اختلاف‌ها سر باز کرده و پسر جان توشاک در فضاي مجازي به جدايي تقوي از تراکتور واکنش نشان داده است. او عکسي از تقوي را قرار داده و با خنده رو آن نوشته: «خداحافظ». تقوي هم بيکار ننشسته و در جواب يکي از کاربران که از او خواسته بود جواب پسر توشاک را بدهد، نوشته: «مطمئن باشيد به موقع جواب اين جوانکي که تا سال گذشته در هتل کار مي‌کرد و به ناگاه سر از نيمکت تراکتورسازي در آورد را مي‌دهم.»

از 26 دي؛

اردوي تيم ملي کشتي آزاد آغاز مي‌شود

اردوي تيم ملي کشتي آزاد از روز 26 دي ماه و در محل خانه کشتي عبداله موحد آغاز مي شود.

مرحله سوم اردوي تيم ملي کشتي آزاد بزرگسالان براي شرکت در رقابت‌هاي بين‌المللي جام تختي روزهاي 26 دي تا 4 بهمن ماه در محل خانه کشتي عبداله موحد مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي‌شود که اسامي نفرات دعوت شده به اردو به شرح زير است:

57 کيلوگرم: رضا اطري (مازندران) نادر حاج آقا نيا (کرمان) عليرضا سرلک (لرستان)

61 کيلوگرم: حسن رحيمي (تهران) بهنام احسان پور (مازندران) ايمان صادقي (مازندران)

65 کيلوگرم: اميرحسين مقصودي (تهران) مرتضي قياسي (لرستان) پيمان بياباني (تهران) فرزاد عموزاد (مازندران)

70 کيلوگرم: سيد احمد محمدي (مازندران) يونس امامي (تهران) حسين مصطفوي (آذربايجان شرقي)

74 کيلوگرم: مصطفي حسين خاني (تهران) رضا افضلي (کرمانشاه) حامد رشيدي (کرمانشاه)

79 کيلوگرم: بهمن تيموري (کرمانشاه) اميد حسن تبار (مازندران) مجتبي اصغري (گيلان)

86 کيلوگرم: حسن يزداني (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران) احمد بذري (مازندران)

92 کيلوگرم: عليرضا کريمي (البرز) محمدجواد ابراهيمي (مازندران) ارشک محبي (کرمانشاه)

97 کيلوگرم: رضا يزداني (مازندران) عباس فروتن (مازندران) علي شعباني (مازندران)

125 کيلوگرم: پرويز هادي (آذربايجان شرقي) کميل قاسمي (مازندران) يداله محبي (کرمانشاه) عليرضا گرزبر (لرستان)

سرمربي: غلامرضا محمدي

پيشنهاد رئال

معاوضه ايسکو با ديبالا

در حالي که يوونتوس به تلاش خود براي جذب ايسکو ادامه مي دهد، رئال مادريد خواهان معاوضه اين بازيکن با پائولو ديبالا است.

يوونتوس مدتهاست که علاقه خود به جذب ايسکو، بازيکن تيم ملي اسپانيا و باشگاه رئال مادريد را نشان داده و اميدوار است که بتواند از شرايط اخير اين بازيکن در برنابئو نهايت استفاده را ببرد.

اين بازيکن 26 ساله مدتهاست از ترکيب اصلي رئال مادريد در اين فصل دور افتاده و پس از اخراج جولن لوپتگي و حضور سانتياگو سولاري در اين تيم فرصت چنداني براي بازي به دست نياورده است. يوونتوس در تلاش است تا با استفاده از اين شرايط اين بازيکن را به تورين منتقل کند. رئال مادريد همچنان از نحوه خريد کريستيانو رونالدو از يوونتوس ناراحت است. اگر آنها اجازه جدايي ايسکو را صادر کنند، قدرت يوونتوس براي کسب قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را بيشتر کرده اند و در نتيجه قصد دارند ديبالا را در ازاي فروش ايسکو جذب کنند. هزينه فروش ايسکو حدود 80 ميليون يورو است و اين در حالي است که ارزش ديبالا 100 ميليون يورو تخمين زده مي شود. ساير کانديداها براي معاوضه الکس ساندرو يا ميرالم پيانيچ به نظر مي رسند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته