جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 خبر 

رئيس پليس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

تمهيدات پليس براي راهپيمايي 22 بهمن و محدوديت هاي ترافيکي

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ تمهيدات پليس براي راهپيمايي 22 بهمن، مسيرها و ممنوعيت‌هاي تردد اين روز را شرح داد.

سردار محمدرضا مهماندار، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ در گفت‌وگو با مهر، در خصوص محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي ترافيکي براي روز 22 بهمن ضمن تبريک به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي باشکوه انقلاب اسلامي بيان داشت: پليس تمهيداتي براي فراهم آوردن راهپيمايي با شکوهي انديشيده است. از ساعت 7 صبح تردد انواع وسايل نقليه در مسير خيابان آزادي و انقلاب ممنوع خواهد بود.

سردار مهماندار در ادامه افزود: در مسيرهاي منتهي به خيابان‌هاي آزادي و انقلاب و مسير اصلي راهپيمايي، از محدوده ميدان امام حسين(ع) تا ميدان آزادي ازساعت 12 شب قبل پاکسازي انجام خواهد گرفت. توقف در فاصله 100 متري حاشيه خيابان‌هاي منتهي به مسيرهاي راهپيمايي، ممنوع خواهد بود، و در صورت مشاهده، خودرو هاي پارک شده توسط عوامل پليس اعمال قانون و به پارکينگ انتقال داده مي‌شوند.وي در خصوص مسيرهاي جايگزين براي تردد گفت: شهروندان از مسيرهاي موازي و جايگزين با خيابان آزادي براي عبور و تردد خود استفاده کنند.

فرمانده نيروهاي آمريکا در خاورميانه:

براي مقابله با داعش در عراق حضور داريم، نه نظارت بر ايران

فرمانده نيروهاي آمريکا در خاورميانه ضمن انتقاد از سخنان ترامپ تاکيد کرد نيروهاي نظامي آمريکا براي مقابله با داعش در عراق حضور دارند نه نظارت بر ايران.

به گزارش ايلنا به نقل از اي بي سي نيوز، «جوزف ووتل»، فرمانده نيروهاي آمريکا در خاورميانه در جلسه در کنگره به انتقاد از سخنان دونالد ترامپ پرداخت و اعلام کرد ماموريت نظامي آمريکا در عراق تمام نشده است. وي در ادامه گفت که شکل اين ماموريت تغييري نکرده است. ما ماهيت اين ماموريت را به دولت عراق اعلام کرده‌ايم.

ووتل در ادامه اضافه کرد که نظاميان آمريکا براي همکاري با ارتش عراق در مبارزه با تروريسم و گروه داعش در اين کشور حضور دارند.

فرمانده ارشد آمريکايي، در پاسخ به اين سوال که آيا ارتش آمريکا تمرکز فعاليت خود را براي نظارت بر ايران تغيير خواهد داد، گفت: «خير ما اين کار را انجام نداده‌ايم»

مايک پمپئو:

ترامپ آمريکا را امن‌تر کرده است

وزير امور خارجه آمريکا اعلام کرد که کشورش تحت مديريت رئيس جمهور اين کشور امن‌تر شده است.به گزارش آنا، «مايک پمپئو» در حساب کاربري خود در توئيتر نسبت به سخنراني سالانه دونالد ترامپ در کنگره واکنش نشان داد.وي در توئيتر خود نوشت: رئيس جمهور در دو سال نخست کار خود منافع مردم آمريکا را در اولويت نخست قرار داد و از نقش رهبري کشورمان در سراسر جهان بار ديگر دفاع کرد. اين موضوع را مي‌توان از پيشرفت در خصوص موضوعاتي همچون کره شمالي، مقابله با ايران و حمايت از مردم ونزوئلا ديد. دستور کار ترامپ آمريکا را امن‌تر و مرفه‌تر ساخته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته