جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 ميز خبر 

 رئيس مجلس شوراي اسلامي:

دستور رهبري براي اصلاح ساختار کشور در 4 ماه آينده

رئيس مجلس: رهبر معظم انقلاب دستور فرمودند که ظرف 4 ماه آينده اصلاحاتي در ساختار کشور صورت بگيرد که ممکن است به اصلاح بودجه هم بيانجامد.به گزارش صدا و سيما ، علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي در جلسه شوراي اداري استان به دستور رهبري براي اصلاح ساختار کشور ظرف 4 ماه آينده اشاره کرد.رئيس مجلس شوراي اسلامي همچنين از دستور رهبر معظم انقلاب براي اصلاح ساختارها در کشور خبر داد . وي گفت: رهبر معظم انقلاب دستور دادند ظرف چهار ماه آينده اصلاح ساختارها در کشور انجام شود که ممکن است به اصلاح بودجه هم بيانجامد.رئيس مجلس افزود: بعد از آنکه کار بودجه در مجلس تمام شد اين بحث پيگيري خواهد شد . آقاي لاريجاني گفت: اصلاح ساختارها براي تسهيل در کار مردم خواهد بود .لاريجاني گفت: تامين نياز‌هاي اساسي مردم و رفع مشکلات آنان و اصلاح روش‌هاي ناکارآمد از ديگر مولفه‌هاي راهبرد نظام است.

سرگئي لاوروف خبر داد؛

روسيه طي 6 ماه از پيمان منع سلاح‌هاي هسته‌اي ميان‌بُرد خارج مي ‌شود

خبرگزاري اينترفکس به نقل از وزير خارجه روسيه اعلام کرد که مسکو در پاسخ به خروج آمريکا از «پيمان منع سلاح‌هاي هسته‌اي ميان بُرد» طي شش ماه آينده از اين پيمان خارج مي‌­شود.

به گزارش ايلنا به نقل از رويترز، «سرگئي لاوروف» وزير خارجه روسيه اعلام کرد که مسکو در پاسخي مناسب به خروج آمريکا از پيمان منع سلاح‌هاي هسته‌اي ميان بُرد، از اين پيمان خارج مي ‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته