جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 ميز خبر 

 دسترسي به پايگاه علمي سيويليکا در دانشگاه فني و حرفه‌اي

دانشگاه فني و حرفه‌اي با انعقاد تفاهم‌نامه با پايگاه علمي سيويليکا به‌عنوان پربازديد‌ترين سايت علمي ايران، دسترسي اساتيد و دانشجويان اين دانشگاه را به منابع علمي اين پايگاه فراهم کرد. به گزارش دانشگاه فني و حرفه‌اي؛ پيرو مذاکرات مرکز اسناد و انتشارات معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه فني و حرفه‌اي و پايگاه علمي سيويليکا به‌عنوان پربازديد‌ترين سايت علمي ايران، دسترسي اساتيد، همکاران و دانشجويان اين دانشگاه به منابع علمي اين پايگاه فراهم شد.

دسترسي به پايگاه علمي سيويليکا از طريق آي پي فراهم‌شده است و پژوهشگران در محل 173 دانشکده و آموزشکده دانشگاه فني و حرفه‌اي با مراجعه به وب‌سايت سيويليکا به آدرس https://www.CIVILICA.com امکان دريافت رايگان فايل کامل مقالات داخلي نمايه شده و مقالات بين‌المللي را خواهند داشت.

پايگاه علمي سيويليکا در حال حاضر امکان دريافت بيش از 824000 مقاله معتبر علمي داخلي را براي پژوهشگران دانشگاه فني حرفه‌اي فراهم آورده است و جديدترين فراخوان‌هاي علمي و پژوهشي از طريق اين پايگاه براي جامعه دانشگاهي کشور اطلاع‌رساني مي‌شود.

در طول دوره عضويت، دسترسي به تمام مقالات بين‌المللي (ISI) نيز براي تمام دانشکده‌ها و آموزشکده‌هاي دانشگاه فني و حرفه‌اي در سراسر کشور فراهم است.

برگزاري نمايشگاه انتشارات و پايان نامه‌هاي دانشجويي در دانشگاه تهران

نمايشگاه برگزيده‌هاي انتشارات و پايان‌نامه‌هاي دانشجويي دانشگاه در کتابخانه مرکزي دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه تهران، در اين نمايشگاه 58 عنوان پايان‌نامه کارشناسي ارشد و دکتري با موضوع انقلاب اسلامي و گزيده‌اي از انتشارات دانشگاه تهران در چهل سال اخير در معرض ديد قرار گرفته است.

اين نمايشگاه از 16 تا 25 بهمن‌ماه از ساعت 9 تا 16 در کتابخانه مرکزي، مرکز اسناد و تأمين منابع علمي دانشگاه تهران داير خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته