جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 سخنگوي کميسيون انرژي مجلس:
 مجلس به دنبال افزايش قيمت بنزين نيست 

 سخنگوي کميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر اين‌که تصميم‌گيري در خصوص بنزين نيازمند کار کارشناسي و تخصصي است، گفت: مجلس تصميمي براي افزايش قيمت بنزين و سهميه‌بندي ندارد.اسدا... قره‌خاني در گفت‌وگو با ايسنا بيان کرد: تا زماني که دولت نيازي به افزايش قيمت بنزين نداشته باشد قطع به يقين مجلس شوراي اسلامي نيز تصميمي به افزايش قيمت بنزين ندارد و مجلس شوراي اسلامي با افزايش قيمت مضيقه‌اي براي مردم ايجاد نمي‌کند.

وي در ادامه بيان کرد: اگر دولت لايحه‌اي در زمينه افزايش قيمت بنزين ارائه کند آن گاه مجلس شوراي اسلامي موضوع را بررسي خواهد کرد و تاکنون نيز لايحه‌اي در اين زمينه ارائه نشده است و در لايحه بودجه 1398 نيز افزايش قيمتي براي بنزين ديده نشده است.

سخنگوي کميسيون انرژي با بيان اينکه قطع به يقين اين کميسيون مخالف افزايش قيمت و سهميه‌بندي بنزين است، تصريح کرد: کميسيون انرژي تصميمي براي افزايش قيمت و سهميه‌بندي بنزين ندارد، چرا که اين موضوع يک امر مهم است و نيازمند کار کارشناسي و دقيقي است و اگر نياز باشد دولت بايد در اين زمينه لايحه دهد.

قره خاني در پايان گفت: از آنجا که بحث افزايش قيمت و سهميه‌بندي داراي آثار مستقيم بر معيشت مردم است، نياز به يک کار جامع و پخته‌اي دارد تا بتوان در خصوص آن تصميم‌گيري کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته