جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 نهادهاي مالي 

 آغاز فروش اوراق گواهي سپرده يک ساله در بانک ملّي

بانک ملي - فروش اوراق گواهي سپرده مدت دار ويژه سرمايه گذاري (عام) الکترونيکي يک ساله از امروز در شعب بانک ملي ايران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، اين اوراق با نرخ سود علي الحساب 18 درصد معاف از ماليات در شعب سراسر کشور بانک فروخته مي شود و تا اطلاع ثانوي ادامه خواهد داشت.

پاسخگويي مديران بانک مسکن به سوالات مردمي

بانک مسکن - مديران بانک مسکن در دهه فجر با حضور در مرکز ارتباط با مشتريان بانک(call center) به سوالات مشتريان و عموم مردم پاسخ خواهند داد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، بر اساس برنامه‌ريزي به عمل آمده به منظور ايجاد امکان ارتباط بين مردم و مديران ارشد بانک مسکن به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي،امسال مديران بانک مسکن با حضور در مرکز ارتباط با مشتريان اين بانک در روزهاي 13 تا 17 بهمن ماه به سوالات گوناگون مردم در حوزه فعاليت‌هاي بانک مسکن پاسخ مي‌دهند.

آموزش بانکداري ويژه دانش آموزان در شعب بوشهر و اسلامشهر

بانک پارسيان - با حضور در شعب بوشهر و اسلامشهر بانک پارسيان، دانش آموزان دبستان صبا بوشهر و دبستان غيردولتي شميم مهر اسلامشهر با هدف افزايش آگاهي و مهارت هاي آشنايي با بانکداري الکترونيک، ازنزديک با خدمات بانکي آشنا شدند.به گزارش روابط عمومي بانک پارسيان،درجريان اين بازديدکه درتاريخ هاي 18 دي ماه و 14 بهمن ماه صورت گرفت؛ دانش آموزان ضمن آشنايي با سيستم بانکداري الکترونيک، اقدام به واريز وجه نمادين نمودند.

معاون مدير عامل بانک تجارت:

رويکرد بانک تجارت خروج از بنگاه داري است

بانک تجارت - هيبت اله سميع ، معاون مدير عامل بانک تجارت در امور سازمان و سرمايه گذاري، رسالت بانکها را انجام وظايف ذاتي بانکداري دانست و بر رويکرد اين بانک براي خروج از مقوله بنگاه داري تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت،سميع در گفت و گويي با اشاره به مقررات و ضوابط در نظر گرفته شده براي بانکها در اين زمينه گفت: اين موضوع که اساسا بانکها بايد به وظيفه اصلي خود که انجام عمليات واسطه گري مالي و ارائه خدمات بانکي است مبادرت کنند علاوه بر قوانين مصوب مجلس شوراي اسلامي و بخشنامه هاي بانک مرکزي ج.ا.ا در دستورالعملهاي کميته بال نيز تاکيد شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته