جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/11/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6049

 مديرعامل شرکت گاز اصفهان تأکيد کرد؛
 پرداخت به موقع گاز بها و رعايت نکات ايمني 

 اصفهان –بهمن راعي

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، در ديدار با فرماندار و نماينده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي ، به مناسبت توديع و معارفه رئيس اداره گاز اين شهرستان گفت: گازبهاء به هيچ وجه قابل بخشش نيست و بايستي به موقع پرداخت گردد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان،مهندس علوي با اعلام اين مطلب گفت: در حال حاضر بيش از 87 هزار مشترک در شهرستان فلاورجان از نعمت گاز طبيعي برخوردار هستند و اميدواريم مشترکين عزيز با رعايت اصول ايمني و اصلاح الگوي مصرف و پرداخت به موقع گاز بهاء قدردان اين نعمت الهي باشند.

مهندس علوي، با اشاره به اينکه تمامي مبلغ گازبهاء و هزينه‎هاي خدمات گازرساني مستقيماً به خزانه دولت واريز مي‏گردد و شرکت گاز استان اصفهان به صورت مستقل منبع درآمدي نداشته و نقدينگي آن برحسب وصول مطالباتش تعيين مي شود گفت:استمرار و توسعه خدمات گازرساني در گروي پرداخت به موقع گازبهاء و تسويه بدهي‎هاي معوق بويژه در بخش صنعتي است.

وي تصريح کرد: مساعدت شرکت گاز با مشترکين خود در زمينه وصول مطالبات قابل توجه است و تاکنون گاز هيچ منزل مسکوني يا واحد صنعتي بدون هماهنگي و خارج از چارچوب قانوني قطع نشده است.

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت:در راستاي نگهداري از شبکه‏هاي گازرساني با توجه به اهميت ايمني در حوزه گاز، جلوگيري از دستکاري و تخريب کنتورها که از مسائل بسيار مهم اين شرکت است، نقش فرمانداري براي پيشگيري و فرهنگسازي استفاده صحيح از منابع اجتناب ناپذير است.

در ادامه، فرماندار شهرستان فلاورجان، بيان داشت:يکي از انتظارات ما پوشش کامل گازرساني بوده که بحمدا... در اين شهرستان محقق شده و جاي تشکر فراوان دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته