جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/12/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6067

 خبـــرنامه 

 اقدام باشگاه استقلال، صداي مجلس را درآورد

سخنگوي فراکسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي ازاقدام باشگاه استقلال و پرسپوليس و سازمان ليگ به خاطر طرح دعوي در دادگاه عالي ورزش و به کارگيري وکلاي خارجي در اين پرونده انتقاد کرد.مسئولان باشگاه استقلال در شرايطي پرونده بازي سوپرجام با پرسپوليس را به دادگاه عالي ورزش کشانده اند که قرار است مديران و معاونين اين باشگاه براي ارائه مستندات و مدارک در جلسه‌اي در اين دادگاه حاضر شوند. از سوي ديگر باشگاه پرسپوليس و سازمان ليگ هم قرار است براي دفاع از اقدام خود در جلسه‌اي در دادگاه عالي ورزش شرکت کنند.

اقدام باشگاه استقلال و همچنين سازمان ليگ و باشگاه پرسپوليس باعث شده است تا صداي نمايندگان مجلس به خاطر انجام هزينه‌هاي عجيب و غريب در يک کشور ديگر در بيايد.

در همين ارتباط، سيد فريد موسوي سخنگوي فراکسيون ورزش مجلس از باشگاه استقلال، پرسپوليس و سازمان ليگ به شدت انتقاد کرد و گفت: چرا بايد براي حل يک بحث داخلي وکلا و قاضيان خارجي در سوئيس براي ما تصميم گيري کنند.وي افزود: انگار آقايان در اين دو باشگاه و فدراسيون فوتبال خبر ندارند وضعيت اقتصادي کشور چطور است؟ ما در مجلس اين موضوع را پيگيري مي‌کنيم. اين يک اقدام عمومي است و وظيفه تک تک نمايندگان اين است که از هزينه‌هاي غير ضروري از بيت المال جلوگيري کنند.

سخنگوي فراکسيون ورزش ادامه داد: وزارت ورزش هم بايد جوابگو باشد که چرا تا الان تعلل کرده و نتوانسته اين موضوع را در داخل حل کند. انگار بيت المال زياد آمده است که چنين هزينه‌هايي را به کشور تحميل مي‌کند.

موسوي در پايان گفت: در بحث بازي‌هاي تيم‌هاي ايران و عربستان در آسيا هم متحمل هزينه‌هاي زيادي شديم که هيچ نتيجه‌اي نداشت. حتي شنيده ايم که ايران به خاطر يک سري مسائل جريمه هم شده است. ما به اين موضوعات رسيدگي مي‌کنيم.

جانشين صيادمنش مقابل الدحيل کيست؟

يکي از بدشانسي‌هاي استقلال قبل از ديدار با الدحيل در ليگ قهرمانان آسيا، مصدوميت اللهيار صيادمنش مهاجم جوان اين تيم بود.در حالي که وينفرد شفر بعد از گذشت بيشتر از يکسال از حضورش در کادر فني استقلال سرانجام ترکيب ثابت تيمش را شناخته بود و در بازي‌هاي اخيرش با يک ترکيب بازي مي‌کرد، محروميت‌ها و مصدوميت‌هاي اخير باعث شد تا شفر براي ديدار با الدحيل بار ديگر در ترکيب ثابتش دست ببرد.

يکي از بازيکناني که به دليل مصدوميت امکان حضور برابر الدحيل را از دست داد، اللهيار صيادمنش است. مهاجم جوان آبي پوشان مقابل فولاد از ناحيه همسترينگ دچار آسيب ديدگي شد تا نامش از ليست سفر به قطر خط بخورد.از دغدغه‌هاي شفر براي اين بازي انتخاب يک جايگزين مناسب به جاي صيادمنش براي اين ديدار است. در حالي که در بين بازيکنان استقلال مهاجماني مثل ايسما، منشا، قائدي، باقري و تبريزي حضور دارند، بعيد است انتخاب شفر براي اين بازي در ترکيب اصلي بازيکني به جز تبريزي باشد.

شانس تبريزي براي قرار گرفتن در ترکيب ثابت آبي پوشان به مراتب بيش از ساير مهاجمان است و احتمال اينکه بازيکني به جز تبريزي جاي صيادمنش را در اين بازي حساس پر کند ضعيف است.بازي دو تيم استقلال و الدحيل از هفته نخست ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 18:45 روز سه شنبه 14 اسفند به ميزباني الدحيل در دوحه برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته