جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6076

 خبر 

 درخواست کمک ونزوئلا از ايران چين، کوبا و روسيه براي مقابله با حملات سايبري

مادورور از چين، روسيه، کوبا و ايران براي مقابله با حملات سايبري تقاضاي کمک کرد.

به گزارش ايلنا به نقل از اسپوتنيک، نيکولاس مادورو، رييس‌جمهور ونزوئلا در مورد تقاضاي کمک از کشورهاي مختلف براي مقابله با حملات سايبري گفت: ونزوئلا از چين، کوبا، روسيه، ايران و همچنين سازمان ملل براي انجام تحقيقات درباره توطئه اخير عليه تجارت انرژي اين کشور، تقاضاي کمک داشته‌ است.مادورو در ادامه اضافه کرد: کشورهاي چين، روسيه، ايران و کوبا داراي تجربه مقابله با حملات سايبري هستند. من يک کميسيون ويژه‌ براي انجام تحقيقات در زمينه حملات سايبري ايجاد کرده‌ام و خواهان کمک کارشناسان بين‌المللي شده‌ام.اين در حالي است که دولت ونزوئلا، آمريکا را به دست داشتن در حملات سايبري و خاموشي شش روزه در اين کشور متهم کرده‌ است.

مندلکر خبر داد؛

تأسيس سازماني در وزارت خزانه‌داري آمريکا براي بررسي برنامه‌هاي جديد اقدام عليه ايران

معاون وزير خزانه‌داري آمريکا در تازه‌ترين اظهارات ضدايراني خود از تاسيس سازماني براي بررسي برنامه‌هاي جديد عليه ايران خبر دارد.

به گزارش ايلنا به نقل از پايگاه اينترنتي وزارت خزانه‌داري آمريکا، «سيگال مندلکر»، معاون وزير خزانه‌داري آمريکا در امور اطلاعات مالي و تروريستم در تازه‌ترين اظهارات خود عليه ايران مدعي شد: ما يک سيستم متحد براي ارتقاي سازمان تروريسم و اطلاعات مالي و هماهنگي‌هاي درون‌سازماني عليه ايران تاسيس کرده‌ايم.

اين مقام کاخ سفيد در ادامه افزود: اين سيستم درون دفتر مبارزه با تروريسم و اطلاعات مالي قرار دارد و با قراردادن اطلاعات مالي و اقتصادي در اختيار ما به ما امکان بررسي برنامه‌هاي جديد براي اقدام عليه ايران و نيروهاي تحت حمايت ايران را مي‌دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته