جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6076

 نهادهاي مالي 

 خدمت جديد بانک مسکن به افتتاح‌کنندگان حساب ممتاز

بانک مسکن - بانک مسکن از اين پس در زمان افتتاح حساب سپرده ممتاز براي مشتريان فاقد کد بورسي، اين کد را از طريق سامانه متمرکز بازار سرمايه دريافت مي‌کند.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، در پي راه‌اندازي سامانه جامع اطلاعات مشتريان فعال در بازار سرمايه (سجام) توسط شرکت سپرده‌گذاري مرکزي اوراق بهادار و تسويه وجوه، تمام اشخاص حقيقي و حقوقي فعال در بازار سرمايه اعم از فعالان بازار اوراق بهادار و بورس‌هاي کالا موظف شدند نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام کنند تا امکان مراودات مالي در بازار سرمايه را داشته باشند. ثبت نام در اين سامانه جايگزين هميشگي ارايه تمام مدارک هويتي در زمان معامله در بازار سرمايه خواهد بود و مشمول عده‌اي از مشتريان بانک مسکن که حساب سپرده ممتاز داشته و به فروش اوراق خود در فرابورس نياز پيدا مي‌کنند، مي‌شود.

بازديد مديرعامل بانک ملي از روند بازسازي بخش هايي از بيمارستان بانک

بانک ملي - مدير عامل بانک ملي ايران از روند بازسازي بخش هاي از بيمارستان اين بانک بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، دکتر محمد رضا حسين زاده با حضور در بخش هاي شيمي درماني و تصوير برداري و مکان دستگاه سي تي آنژيو، از اين مکان ها بازديد کرده و در جريان تازه ترين روند بهسازي آنها قرار گرفت.

موافقت دولت با افزايش سرمايه بانک توسعه صادرات ايران

بانک توسعه صادرات - با تصويب هيات دولت، سرمايه بانک توسعه صادرات ايران به ميزان 3200 ميليارد ريال افزايش يافت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هيات دولت، هيات وزيران در جلسه خود به رياست دکتر اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهوري، اين افزايش سرمايه را تصويب کرد.

توزيع اسکناس نو در شعب منتخب بانک سينا

بانک سينا- با همکاري به عمل آمده با اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، شعب منتخب بانک سينا به مناسبت فرا رسيدن ايام نوروز در تهران نسبت به توزيع و تامين اسکناس نو مورد نياز هموطنان اقدام مي‌کنند.

به گزارش روابط عمومي بانک سينا، شهروندان تهراني مي‌توانند در روزهاي 22 الي 27 اسفندماه جاري با مراجعه به 4 شعبه اين بانک شامل شعبه کامرانيه (کامرانيه، کامرانيه جنوبي، نرسيده به ميدان کامرانيه، نبش کوچه مريم)، شعبه ابوذر (خيابان ابوذر، نرسيده به فلکه مقدم پلاک 297)، شعبه ميدان خراسان (ميدان خراسان، خيابان 17 شهريور جنوبي، بعد از خيابان طيب) و شعبه اکباتان (اکباتان، فاز 1، بلوار اصلي، روبروي مخابرات، برج سايه) نسبت به دريافت اسکناس‌هاي نو 20 هزار ريالي و 50 هزار ريالي اقدام کنند.

طبق اعلام اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزي، در ساير استان ‌ها نيز با هماهنگي ناظر پولي از طريق روابط عمومي بانک ‌هاي عامل تعيين شده در هر استان اقدام مي‌شود.

بانک ايران زمين پيشرو در تحول ديجيتالي

بانک ايران زمين - رونمايي از تمبر يادبود بانک ايران زمين با حضور مديرعامل و مديران ارشد اين بانک و جمعي از اصحاب رسانه صبح در هتل بزرگ تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ايران زمين ، مديرعامل بانک ايران زمين در جمع مديران ارشد بانکي و خبرنگاران، در مراسم رونمايي از تمبر يادبود بانک با اشاره به اهميت و‌ جايگاه بانک ايران زمين در زمينه بانکداري ديجيتال گفت: "بانک ايران زمين" اولين بانکي بود که برنامه ريزي براي تحول ديجيتالي در نظام ‌بانکي را اعلام کرد و ديجيتاليزه کردن را به عنوان شعار خودش انتخاب کرد.

پورسعيد اظهار داشت: رونمايي از تمبر بانک ايران زمين نشانگر حرکت اين بانک در راستاي دستيابي به اهداف است و ما در برنامه خود تدارک ديده ايم که به يک بانک ديجيتالي تبديل شويم.

اين در حالي است که ما اولين بانکي بوديم که برنامه ريزي براي تحول ديجيتالي در نظام بانکي را اعلام کرده و تلاش نموده ايم که خدمات خود را به مشتريان متنوع‌تر کنيم.

مديرعامل بانک ايران زمين اظهار داشت: جاي خوشحالي دارد که بانک‌هاي ديگر نيز اين حرکت را شروع و براي آن برنامه ريزي کرده اند و بر اين اساس ما نيز به زودي شاهد ارائه خدمات جديد به مشتريان هستيم.تمبر بانک ايران زمين به مناسبت سالروز تأسيس بانک که 24 اسفند است، رونمايي شد.

شعب کشيک بانک گردشگري مشخص شد

بانک گردشگري - بانک گردشگري به منظور رفاه حال مشتريان و خدمت رساني بهتر به عموم مردم ايران، شعب کشيک براي ايام پايان سال و تعطيلات نوروز در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومي بانک گردشگري ، شعبه هاي مرکزي- شهر ري- سعادت آباد- صادقيه- قدس- قائم مقام و شعبه فلکه اول تهران پارس در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز کشيک هستند. اسامي اين شعب در پايگاه اطلاع رساني بانک به نشاني www.tourismbank.ir آمده و مشتريان اين بانک در ايام تعطيلات مي توانند خدمات بانکي مورد نياز خود را از اين شعب دريافت کنند.

پنجمين جشنواره نوروزي «سين هشتم» با حمايت بانک صادرات آغاز به کار کرد

بانک صادرات - پنجمين جشنواره نوروزي «سين هشتم» با محوريت نوروز و صلح، معرفي سبک اصيل زندگي مردم استان سيستان و بلوچستان و با حمايت بانک صادرات ايران از تاريخ 22 لغايت 24 اسفندماه جاري در مجموعه فرهنگي- تاريخي نياوران برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، مراسم افتتاحيه اين جشنواره با حضور معاون رئيس جمهور، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، نمايندگان مجلس، استاندار سيستان و بلوچستان، چهره‌هاي فرهنگي و هنري و سفراي کشورهاي هند، افغانستان، پاکستان، عراق، ترکيه، آذربايجان، ازبکستان، قرقيزستان، قزاقستان، ترکمنستان و تاجيکستان برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته