جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6076

 قعرنشين ليگ ايران؛ بهترين تيم آسيايي 

 هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا نيز به پايان رسيد و در اين هفته تنها تيم ذوب آهن بود که به پيروزي رسيد تا اين تيم تنها تيم ايراني باشد که در دو هفته گذشته از اين مسابقات طعم پيروزي را چشيده باشد. در پايان هفته دوم ذوب آهن با پيروزي برابر النصر 4 امتيازي شد و به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به الزورا عراق و با امتيازي برابر با اين تيم، در رده دوم جدول قرار گرفت. اين در حالي است که استقلال و پرسپوليس هر دو در انتهاي جدول گروه‌هاي خود قراردارند.

ذوب آهن نه فقط از نظر کسب امتياز، بلکه از نظر گلزني هم عملکردي بهتر از سرخابي‌ها داشت و در گل خورده هم با 2 گل به همراه پرسپوليس بهترين خط دفاعي بين تيم‌هاي ايراني را دارد که از آنجايي که يکي از گل‌هاي خورده ذوب آهن از روي نقطه پنالتي بوده، مي‌توان خط دفاعي اين تيم را برتر از ديگر ايراني‌ها دانست. علاوه بر آن ذوب آهن تنها تيم ايراني حاضر در اين مسابقات است که موفق به ثبت کلين شيت شده است.

اين تيم اصفهاني که تنها نماينده شهرستاني کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا است، تنها تيم ايراني هم هست که از مربي ايراني استفاده مي‌کند. منصوريان که سن و تجربه‌اي به مراتب کمتر از شفر و برانکو دارد به لحاظ آماري برتر از اين دو عمل کرده است و تيمش هم شرايط بهتري در جدول دارد و بالاتر از استقلال و پرسپوليس قرار مي‌گيرد. در هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا ذوب آهن برابر النصر عربستان با نتيجه 3-2 پيروز شد، استقلال مقابل العين با نتيجه يک-يک مساوي شد و پرسپوليس نيز با نتيجه يک بر صفر بازي را به السد قطر واگذار کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته