جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/07/01 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2866

  افشين قطبي سرمربي تيم پرسپوليس :
 به پيرواني تبريک مي گويم 

 افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس يک مربي واقع بين و اصولگرا است .
قطبي با واقعيت هاي فوتبال برخورد معقول و منطقي دارد وي که تيمش در برابر مقاومت سپاسي شيراز بازي برده را با تساوي عوض کرد ، در ارزيابي خود ، چنين گفت : بايد به آقاي پيرواني به خاطر تيم جوان و خوبشان تبريک بگويم. به نظر من دو گل اين تيم فوق العاده بود. تيم ما چنانچه با نتيجه 3 بر يک به رختکن مي رفت قطعا در نيمه دوم شرايط متفاوتي مي داشت اما گل دوم حريف روحيه بازيکنان ما را تضعيف کرد و در نهايت گل سوم را هم دريافت کرديم.
وي افزود: ما در 5 بازي گذشته 3 گل دريافت کرديم و در اين بازي هم 3 گل و اين نشان مي دهد که بايد در خط دفاعي تمرکز بيشتري داشته باشيم. البته از اين اتفاقات در دنياي فوتبال کم نبوده و گاهي اوقات پيش مي آيد.
سرمربي پرسپوليس در خصوص تعويض شيث رضايي گفت: شيث از جمله بازيکنان خوب پرسپوليس است و قطعا در بازي هاي آينده از او در ترکيب اصلي اين تيم استفاده خواهد شد. با اين حال اين بازيکن در بازي با مقاومت سپاسي چندان خوب عمل نکرد و ما فکر کرديم به بازيکني بازي بدهيم که تا به حال بازي نکرده و انگيزه فوق العاده اي براي بازي دارد.
قطبي در پاسخ به اين سوال که آيا فاصله نيمکت نشينان پرسپوليس با نفرات اصلي اين تيم زياد نيست، گفت: هرگز چنين نيست کما اينکه ما دروازه بان تيم ملي را بر روي نيمکت تيممان داريم. پرسپوليس بازيکنان جوان خوبي دارد که مي توانند در مواقع لزوم به ياري تيم بشتابند.
وي در پايان در خصوص فراز فاطمي هم گفت: فراز يک سال بازي نکرده و از شرايط مسابقه دور است با اين حال با توجه به شناختي که نسبت به اين بازيکن دارم چنانچه او در تمرينات موفق عمل کند مي تواند در ترکيب اصلي تيم جاي بگيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته