جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/07/01 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2866

 عليرضا نيکبخت واحدي بازيکن تيم پرسپوليس :
 به من پاس نمي دهند! 

تيم فوتبال پرسپوليس در ديدار برابر تيم مقاومت سپاسي شيراز سه گل زد و به اندازه شش گل را نزد .
در خصوص اين بازي عليرضا نيکبخت واحدي بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: برخي از بازيکنان پرسپوليس اصلا در بازي گذشت ندارند.
وي افزود: متاسفانه برخي از بازيکنان پرسپوليس اصلا گذشت نداشته و حاضر نيستند هنگام بازي به ساير هم تيمي هاي خود پاس دهند. اين به هيچ عنوان قابل قبول نيست چرا که فوتبال يک بازي گروهي است و از طريق حرکات انفرادي نمي توان به جايي رسيد. متاسفانه در اين بازي بعضي از بازيکنان فقط به فکر خودشان بودند و به ديگران پاس نمي دادند به همين دليل بسياري از موقعيت هاي ما به هدر رفت.
وي ادامه داد : خوشبختانه بر خلاف بازي با راه آهن حريف ما در اين بازي يک بازي رو به جلو و تهاجمي را به نمايش گذاشت و تماشاگران هم از تماشاي اين بازي پر گل لذت بردند. ما بازي را بسيار هجومي شروع کرده و تا آخرين دقايق بازي نيز به سمت دروازه حريف حمله برديم. موقعيت هاي بسياري را به دست آورديم اما، با بي دقتي تمام آنها را از دست داديم.  نيکبخت واحدي تصريح کرد: مي توانستيم هنگامي که با دو گل اختلاف از حريف پيش بوديم، بازي را به درستي اداره کرده و با پيروزي زمين را ترک کنيم اما، برخي اشتباهات موجب شد تا دو گل بسيار بد را دريافت کرده و 2 امتياز ارزشمند را در تهران از دست بدهيم. با اين وجود پرسپوليس اصلا بد بازي نکرده و مي توانستيم حريف را شکست دهيم.  وي درباره بازي مقاومت سپاسي اظهارکرد: بازيکنان حريف بسيار پرتلاش بوده و با دوندگي فراوان خود کار را براي ما مشکل تر مي کردند. آنها قصد داشتند تا با دوندگي فراوان مانع از بازي ما شوند. به هر حال ما بايد بهتر از اين شده و در کار تيمي مشارکت بيشتري داشته باشيم تا بتوانيم بار ديگر روند صعودي خود را ادامه دهيم. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته