جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/07/01 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2866

 غير رسمي 


نصحيت دبير کل موتلفه به "فاطمه رجبي"
شنيديم که محمدنبي حبيبي با اشاره به انتقادات "فاطمه رجبي" از جامعه روحانيت مبارز و لحن راديکال يادداشت هاي وي گفته است: من به خانم رجبي نصيحت مي کنم که قبل از اظهارنظر و تحليل، تحمل و تعمق بيشتري به خرج دهند و با ديگران نيز مشورت کنند. دبيرکل حزب موتلفه اسلامي گفته است: خانم رجبي هم مانند هر کس ديگري مي تواند اظهارنظر کند اما هيچ کس مجبور نيست بر تحليل ها و اظهارنظر اشخاصي مانند ايشان، صحه بگذارد. اگر رجبي نصحيت من را قبول داشته باشند، رفتارشان نيز به تعادل نزديک تر مي شود.
خوداري آمريکا از صدور رواديد براي هيات همراه احمدي نژاد
شنيده ها حاکيست که دولت آمريکا در اقدامي غير ديپلماتيک از دادن ويزا به گروهي از خبرنگاران همراه محمود احمدي نژاد براي شرکت در اجلاس ساليانه سازمان ملل خودداري کرده است. به گزارش فارس، آمريکايي ها به گروه خبري خبرگزاري فارس، واحد مرکزي خبر صدا و سيما و همچنين برخي از مسئولان رياست جمهوري ايران رواديد صادر نکرده است.
بروجردي: بازديد بدني نشده ام
شنيده مي شود که علا» الدين بروجردي رييس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس اخبار برخي از سايت ها مبني بر بازديد بدني وي در فرودگاه مسکو را رد کرده است. وي گفته است که در اين سفر که چندي پيش انجام شد از طريق پاويون وارد شدم. بروجردي تصريح کرده است:مقاماتي که ازطريق پاويون واردمي شوندقبلا هماهنگي هاي لازم از طريق سفارت برايشان صورت مي گيرد و از جهت بازديد بدني و ديگر مسايل نيز مشکلي پيش نمي آيد. رييس کميسيون امنيت ملي تاکيد کرده است: البته در برخي از کشورهاي اروپايي اين روش غيرمعمول وجود دارد که بعضا حتي کساني را که گذرنامه سياسي هم دارند مورد بازرسي بدني قرار مي دهند.
تلاش براي فرستادن بذرپاش و زريبافان به مجلس
آخرين شنيده اينکه گروه "رايحه خوش خدمت" که يک ضلع مثلث جبهه متحد اصولگرايي است تصميم دارد به هر طريقي که هست "مهرداد بذرپاش" و "مسعود زريبافان" دو تن از چهره هاي نزديک به رييس جمهور  را به مجلس هشتم بفرستد.يک نماينده مجلس در اين باره به عصر ايران گفت: بذرپاش و زريبافان اين روزها فعاليت هاي خود را براي نامزد شدن از شهرستان کرج در انتخابات مجلس هشتم آغاز کرده اند و در حال بررسي شانس پيروزي خود از کرج هستند .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته