جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/01/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6089

 ميز خبر 

 برگزاري کنفرانس روساي دانشگاه‌هاي ايران و مجارستان

نخستين کنفرانس روساي دانشگاه‌هاي ايران و مجارستان با حضور جمعي از روساي دانشگاه‌هاي ايران و مجارستان و نمايندگاني از وزارت امور خارجه 8 و 9 ارديبهشت‌ماه جاري در دانشگاه يزد برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه يزد، محمدعلي حداد رئيس گروه همکاري‌هاي علمي و بين‌المللي دانشگاه يزد گفت: در اين کنفرانس درخصوص موضوعاتي چون نظام آموزش عالي در ايران و مجارستان، تجربيات بين‌المللي دانشگاه‌ها، فرصت‌هاي دوره‌هاي آموزشي مشترک و تبادل استاد و دانشجو گفتگو مي‌شود.

وي افزود: فناوري و نوآوري در ايران و مجارستان، نقشه راه همکاري علمي و بين‌المللي ايران و مجارستان و فرصت‌ها و زمينه‌هاي تحقيقات مشترک دانشگاهي در ايران و مجارستان از ديگر محورهاي برگزاري اين کنفرانس است.

اعلام زمان برگزاري جشنواره بين‌الملل دانشگاه‌هاي تهران و علوم پزشکي تهران

جشنواره بين‌الملل دانشگاه‌هاي تهران و علوم پزشکي تهران 2 تا 4 ارديبهشت 98 با حضور دانشجويان خارجي دو دانشگاه برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران، دکتر رامين کردي معاون بين‌الملل دانشگاه علوم پزشکي تهران با اعلام اين خبر افزود: جشنواره بين‌الملل دانشگاه‌هاي تهران و علوم پزشکي تهران با حضور سفرا و نمايندگان کشورهاي خارجي، نمايندگان وزارتخانه‌هاي علوم، بهداشت و امور خارجه و مسئولان، اعضاي هيئت‌علمي و دانشجويان دو دانشگاه برگزار مي‌شود.وي خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت برگزاري اين برنامه در سال جاري، جشنواره بين‌الملل دانشگاه‌هاي تهران و علوم پزشکي تهران طي سه روز و با برپايي غرفه‌هاي دانشجويان خارجي در حد فاصل دانشکده داروسازي تا دانشکده فني در پرديس دانشگاه تهران برپا خواهد شد.

وي با تأکيد بر اينکه جشنواره بين‌الملل دانشگاه‌هاي تهران و علوم پزشکي تهران با حضور معاونان بين‌الملل دو دانشگاه و با افتتاح غرفه‌هاي نمايشگاهي دوشنبه 2 ارديبهشت آغاز مي‌شود، افزود: در روز دوم که مصادف با 3 ارديبهشت است شاهد برگزاري جشنواره غذاي ملل خواهيم بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته