جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/01/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6089

 نهادهاي مالي 

 بانک مسکن براي تکميل اطلاعات مشتريان فراخوان داد

بانک مسکن - مشتريان بانک مسکن که در زمان افتتاح حساب اطلاعات کامل شناسايي خود را اعلام نکرده يا ناقص اعلام کرده‌اند، بايد به منظور جلوگيري از انسداد حساب اطلاعات خود را تا قبل از ارديبهشت 98 نزد شعب تکميل کنند.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، با توجه به آخرين بخشنامه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، تمام بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري کشور موظف شده‌اند ارائه خدمات بانکي به سپرده‌گذاران را منوط به دريافت شناسه هويت الکترونيکي بانکي (شهاب) کنند. بر اساس بخشنامه بانک مرکزي، بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري به زودي ناگزير خواهند بود نسبت به انسداد حساب کساني که به دليل نقص در اطلاعات هويتي، کد شهاب براي آنها صادر نشده، اقدام کنند.

از اين رو مشتريان بانک مسکن که ممکن است در زمان افتتاح حساب آنها در سال‌هاي گذشته اعلام کامل اطلاعات شناسايي از قبيل شماره ملي، شماره شناسنامه و ساير اطلاعات هويتي و براي اتباع بيگانه کد اختصاصي مربوطه، صورت نگرفته است، اکنون بايد در فرصت اندک باقي‌مانده تا زمان اجراي بخشنامه بانک مرکزي در خصوص انسداد حساب، نسبت به تکميل اطلاعات هويتي خود نزد شعبي که در آنجا حساب دارند، اقدام کنند.

دکتر علي صالح آبادي:

بانک توسعه صادرات براي "رونق توليد"عزم جدي دارد

بانک توسعه صادرات - مديرعامل بانک توسعه صادرات ايران در ديدار با هيات مديره کارخانه توليد لوله و ماشين سازي ايران، حمايت و کمک به واحدهاي توليدي را در راستاي رونق توليد، صادرات، اشتغالزايي و کارآفريني از افتخارات بانک توسعه صادرات ايران دانست و گفت: مجموعه کارشناسان و همکاران ما در بانک توسعه صادرات هر کجا به اين جمع بندي برسند که يک واحد توليدي توان، ظرفيت و انگيزه دستيابي به اهداف يادشده را دارد، با عزم جدي و کمال ميل با آن واحد همکاري خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومي بانک توسعه صادرات ايران، آقاي دکتر علي صالح آبادي با تقدير از عملکرد مديريت شرکت لوله و ماشين سازي ايران گفت: اشتغالزايي براي 2500 نفر در شرايطي که توليد کارآساني نيست، باعث افتخار است.

صالح آبادي در ادامه روند رشد و احياي اين واحد را تحسين آميز خواند و گفت: بانک توسعه صادرات در آغاز همکاري در جريان شرايط نامساعد شرکت قرار داشت اما پس از بررسي هاي کارشناسي، تصميم گرفته شد که براي احيا و بازيابي آن، بانک از طريق اعطاي تسهيلات سرمايه در گردش وارد عمل شود.

مديرعامل بانک توسعه صادرات راه اندازي و احياي مجدد شرکت هايي که در شرف تعطيلي هستند را يک کار ارزشمند عنوان کرد و يادآور شد: برخورداري از مديريت خوب و قوي، کارآفرين و پرتلاش مي تواند در ساختار يک واحد توليدي نقش اساسي ايفا کند و تامين مالي تنها يکي از عوامل رونق توليد است.

وي با اظهار خوش بيني از استمرار روند رشد توليد اين واحد توليدي گفت: اميدواريم رويه رو به رشد اين واحد توليدي در حوزه توليد و صادرات ادامه داشته باشد؛ بي ترديد حمايت هاي بانک توسعه صادرات در مسير احياي اين دست واحدها ادامه دار خواهد بود.

بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سيل‌زده امدادرساني خواهد کرد

بانک پاسارگاد- اسماعيل دوستي عضو هيأت عامل بانک پاسارگاد در بازديد از مناطق سيل‌زده استان لرستان با آقاي خادمي استاندار لرستان ديدار کرد و از سوي بانک پاسارگاد براي امدادرساني اعلام آمادگي کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک پاسارگاد،در اين ديدار خادمي استاندار لرستان وضعيت مناطق سيل زده را تشريح کرد و از مسئولان بانک‌هاي کشور درخواست نمود که در عرصه کمک به مردم آسيب ديده از سيل حضور يابند.

اسماعيل دوستي، عضو هيأت عامل و نماينده بانک پاسارگاد در اين ديدار آمادگي خود را براي امداد به مردم سيل‌زده و به‌ويژه همکاري در زمينه بازسازي مدارس، مراکز خدمات‌رسان عمومي و کمک‌هاي مستقيم به مردم اعلام نمود.اسماعيل دوستي از طرف مديرعامل و مديران ارشد بانك پاسارگاد از پلدختر و معمولان بازديد نمود و تصريح کرد: خسارات وارده بسيار سنگين و غير قابل تصور است، اما حضور نيروهاي مردمي، سپاه و ارتش بسيار پر رنگ است و مسئولان دولتي پاي كار هستند ولي خسارات و نگراني مردم به حدي زياد است كه تلاش وافر مي‌طلبد.

اعلام نرخ حق الوکاله بانک سينا در سال 98

بانک سينا - نرخ حق الوکاله بانک سينا براي انواع سپرده هاي سرمايه گذاري در سال مالي 1398 معادل 3 درصد خالص منابع سپرده گذاران اعلام شد.به گزارش روابط عمومي بانک سينا، با عنايت به بخشنامه و دستورالعمل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، نرخ حق الوکاله بکارگيري سپرده هاي مشتريان در بانک سينا در سال 1398، به ميزان 3 درصد خالص منابع سپرده گذاران براي هر يک از انواع سپرده هاي بکار گرفته شده جهت مصارف مشاع، تعيين و جهت اطلاع عموم اعلام مي گردد.

حق الوکاله مبلغي است که بانکها مي توانند در قبال بکارگيري منابع سپرده گذاران، از آنان دريافت کنند.

معاون برنامه‌ريزي و فناوري اطلاعات بانک شهر:

حفظ منافع شهروندان، اولويت کاري بانک شهر است

بانک شهر - معاون برنامه‌ريزي و فناوري اطلاعات بانک شهر با تاکيد بر اين که مديريت استراتژيک در اين بانک با هدف کمک به افزايش منافع مشتريان و شهروندان به کار گرفته مي‌شود، بر ضرورت همسويي مباحث استراتژيک با منافع استراتژي ملي تاکيد کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، جواد عطاران با بيان اين مطلب گفت: امروزه سازمان ها به اين موضوع رسيده اند که اگر بخواهند منافع خود در بنگاه ها را حفظ و تامين کنند، اول بايد به منافع جامعه، حاکميت و مردم را مورد توجه قرار دهند.وي با بيان اينکه يکي از بحث هاي مهم در مباحث استراتژيک، همسويي اين مباحث در بنگاه و منافع استراتژي ملي است، افزود:خوشبختانه در بانک شهر که به دنبال ارائه خدمات مناسب به شهروندان است، مباحث استراتژيک در راستاي حفظ منافع شهروندان، سرلوحه فعاليت هاي اين بانک قرار گرفته و اين مهم در تمام محصولات و خدمات اين بانک طراحي و ارائه مي شود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته