جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/01/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6089

 فرماندار شهرستان دماوند:
 کمبود بيش از 218 کلاس درسي در دماوند 

 دماوند-ايرج صادقعلي

فرماندار شهرستان دماوند مهمترين چالش در برنامه هاي آموزش و پرورش را مشکل مالي دانست و گفت:هم اکنون اين شهرستان با کمبود بيش از 218 كلاس درسي مواجه است .

به گزارش خبرنگارآفرينش، مجيد صفري در نشست شوراي معاونين و روساي مناطق اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌هاي استان تهران که به ميزباني شهرستان دماوند برگزار شده است، با اشاره به اينکه شوراي آموزش و پرورش يک مجمع سياست‌گذاري دولت محلي است و نقش تأثيرگذاري در تصميم‌گيري دارد، اظهار داشت: در تلاش هستيم تا با توجه به استعدادهايي که منطقه دارد، مشکلات آموزش و پرورش شهرستان را حل کنيم.

وي يکي از مشکلات اين بخش را کمبود کلاس‌هاي درسي دانست و بيان کرد: نقش خيرين طي سال‌هاي اخير مؤثر بوده ولي در جلسه‌اي که با استاندار سابق تهران در استان داشتيم همه کمبودهاي کلاس و نيازهاي شهرستان‌ها مورد بررسي قرار گرفت که سهم دماوند بيش از 218 کمبود کلاس اعلام و تقسيم‌بندي شد.

ظرف مدت 5 سال آينده کمبود کلاس‌هاي درس در شهرستان دماوند رفع مي‌شود

اين مقام مسئول بيان داشت: سهمي از اين مهم به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان محول شده بود که بخشي از آن به خيرين و بخشي نيز از اعتبارات ويژه استان که توسط استانداري تهران واگذار مي‌شود، تخصيص يابد تا ظرف 5 سال آينده کمبود کلاس‌ها رفع شود.

فرماندار دماوند يکي از موضوعات مهم در شوراي آموزش و پرورش را خودکفا کردن اين نهاد دانست و تصريح کرد: وزارت آموزش و پرورش يک نهاد سرمايه‌اي است و براي حفظ و تقويت آن بايد هزينه کند که در اين ميان آموزش و پرورش شهرستان نيز نيازمند درآمد زايي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته