جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/01/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6089

 استاندار کهگيلويه و بويراحمد:
 خسارت 10 هزار ميليارد ريالي سيل در استان 

 ياسوج-ربيعي

استاندار کهگيلويه و بويراحمد با نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه ديدار کرد. به گزارش خبرنگار آفرينش از ياسوج، علي محمد احمدي استاندار کهگيلويه و بويراحمد در ديدار با رئيس سازمان برنامه و بودجه از توجه و نگاه ويژه دولت تدبير و اميد به خصوص از حيث تخصيص اعتبارات ملي براي تسريع در اجراي طرح هاي عمراني و زيربنايي اين استان در بخش هاي گوناگون خبر داد.

احمدي در اين ديدار همچنين گزارشي از آخرين وضعيت مناطق سيل زده و ميزان خسارات وارده در حوزه هاي مختلف استان را ارائه کرد.

استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: رئيس سازمان برنامه و بودجه در اين ديدار ضمن ابراز همدردي با مردم و مناطق سيل زده، براي پرداخت هزينه هاي مربوط به جبران خسارات سيل در استان در اسرع وقت تاکيد داشت.

استاندار کهگيلويه وبويراحمد، ميزان خسارات سيل اخير در استان را افزون بر 10 هزار ميليارد ريال در بخش هاي مختلف عنوان کرد.

احمدي يادآور شد:رئيس سازمان برنامه و بودجه نيز در جريان وضعيت تخصيص اعتبارات سال گذشته اعم از عمراني و هزينه اي از محل‎هاي مختلف ملي ، استاني، دو درصد نفت و تملک و دارايي‎ها و سرمايه‎اي استان قرار گرفت.

وي ادامه داد که نوبخت با اشراف کامل بر روي استان کهگيلويه و بويراحمد و ميزان محروميت‌ها و چالش‌هاي فرا روي موجود براي همراهي و نگاه ويژه دولت در تخصيص اعتبارات سال 98 و تسريع درطرح هاي زيربنايي اولويت دار استان تاکيد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته