جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/01/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 6089

 خبـــرنامه 

 روايتي از اختلاف جديد شفر و خطير

وقتي سرمربي استقلال حاضر به دست دادن نشد!

سرمربي تيم فوتبال استقلال همچنان با معاون ورزشي باشگاه اختلاف دارد.

به گزارش آفرينش و به نقل از تسنيم، پس از شکست استقلال در دربي 89 و تساوي برابر سايپا، شانس اين تيم براي قهرماني در ليگ برتر کاهش يافت. با توجه به حواشي دربي و تنش‌هايي که براي تيم بوجود آمد،هيئت مديره باشگاه استقلال پانزدهم فروردين‌ماه جلسه‌اي تشکيل داد و از وينفرد شفر نيز دعوت شد تا در اين جلسه شرکت کنند. علي خطير معاون ورزشي باشگاه نيز در اين جلسه حضور داشت.

با توجه اختلافاتي که شفر و خطير داشتند، هيئت مديره استقلال از سرمربي آلماني آبي‌پوشان خواست که به اختلافات دامن نزده و کاري به معاونان باشگاه نداشته باشد. شفر و خطير هم عکسي در کنار هم انداخته و سايت باشگاه نيز با انتشار اين عکس و همچنين عکس يادگاري اعضاي هيئت مديره پس از پايان جلسه، خبر از آرامش در باشگاه داد. جالب اينکه گفت‌وگويي از معاون ورزشي باشگاه نيز در سايت باشگاه منتشر شد که اعلام کرد هيچ اختلافي با شفر ندارد!

استقلال پس از اين اتفاق، صاحب دو برد حياتي برابر الهلال عربستان در ليگ قهرمانان آسيا و سپاهان در ليگ برتر شد تا آرامش به اين باشگاه بازگردد، اما اتفاقاتي در قطر افتاد که از چشم‌ خيلي‌ها پنهان ماند؛ اتفاقي که شرح آن نشان مي‌دهد شفر همچنان با خطير اختلاف دارد و نمي‌خواهد به اين اختلافات پايان دهد.

ماجرا از اين قرار است که اميرحسين فتحي مديرعامل استقلال به همراه خطير به قطر رفتند تا براي بازي با الهلال در کنار تيم باشند. در هتل، پژمان منتظري و علي کريمي از خطير مي‌خواهند که به سمت شفر رفته تا با او صحبت کند. معاون ورزشي باشگاه مي‌گويد که بهتر است اين اتفاق نيفتد، اما با اصرار اين دو بازيکن و همچنين فتحي مديرعامل باشگاه، خطير به سمت شفر مي‌رود و براي دست دادن دستش را دراز مي‌کند، اما سرمربي آلماني آبي‌پوشان از دست دادن خودداري مي‌کند و با عصبانيت به منتظري مي‌گويد که چرا اين کار را کرده است. دو بازيکن استقلال با تعجب از رفتار سرمربي تيم‌شان به اتاق‌هاي خود مي‌روند. خطير هم که از رفتار شفر به شدت ناراحت شده بود، از منتظري گلايه مي‌کند که چرا پادرمياني کرد تا کار به اينجا بکشد.

شفر که در قطر اعضاي هيئت مديره استقلال را جنتلمن خطاب کرده بود، به نظر مي‌رسد توجهي به درخواست هيئت مديره نکرده و به صورت صوري در کنار خطير عکسي به يادگار انداخته بود. بايد ديد واکنش هيئت مديره باشگاه به رفتار سرمربي آلماني آبي‌پوشان چه خواهد بود و آيا اين بار موضع تندي خواهند گرفت يا باز هم به صورت صوري خبر از پايان اختلافات مي‌دهند.

توافق اوليه نفت مسجد سليمان با فيروز کريمي

مديران باشگاه نفت مسجد سليمان براي هدايت اين تيم با فيروز کريمي به توافق اوليه دست يافتند.

پس از برکناري عليرضا مرزبان از هدايت تيم نفت مسجد سليمان، مديران اين باشگاه مذاکرات خود براي انتخاب سرمربي جديد را آغاز کردند و در همين راستا هم به توافقات اوليه با فيروز کريمي رسيدند.

فيروز کريمي هنوز قراردادي به طور رسمي با نفت مسجد سليمان امضا نکرده اما انتظار مي‌رود به زودي قرارداد اين مربي با اين باشگاه رسمي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته