جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/02/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6113

 خبــــر 

 ظريف: تحرکات مشکوک در منطقه با هدف تنش زايي است

وزير امور خارجه اقدامات و خرابکاري هاي مشکوک در منطقه را از محورهاي مطرح شده در ديدار با همتاي هندي خود عنوان کرد و گفت: قبلا هم ما پيش بيني اين گونه اقدامات در جهت دامن زدن به تنش در منطقه را کرده بوديم.

به گزارش ايرنا، «محمدجواد ظريف» که به هند سفر کرده است پس از ديدار با سوشما سواراج همتاي هندي خود، اين ديدار را خوب ارزيابي کرد و اظهارداشت: همانطور که اين روزها ما مواضع جمهوري اسلامي را براي شرکاي نزديکمان از جمله روسيه تبيين کرده ايم، در ديدار امروز هم در مورد آخرين تحولات برجام و اقدامات جمهوري اسلامي توضيحات کافي داده و اقدامات جمهوري اسلامي در اين خصوص تبيين شد.

وزير امور خارجه تاکيد کرد: وزير خارجه هند و ساير طرف ها نيز بر اهميت اين که ايران بايد از منافع برجام بهره مند شود تاکيد داشته و درخواست داشتند تا اقدامات لازم صورت بگيرد. ما هم تاکيد کرديم جمهوري اسلامي اقدامات خود را در چارچوب برجام انجام داده است.

وي در خصوص تحرکات رخ داده در سطح منطقه هم گفت: در ديدار خود در مورد مسائل منطقه و همچنين خطراتي که سياست هاي افراد تندرو در داخل حکومت آمريکا و در منطقه تلاش دارند بر منطقه تحميل کنند، گفت و گو شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته