جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/02/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6114

 خبــــر 

 ادعاي رسانه‌هاي عربي مبني بر سفر يک مقام عالي رتبه قطري به تهران

رسانه‌هاي عربي در اخبار ضد و نقيضي مدعي شدند که طي چندروز گذشته يک مقام عالي رتبه قطري به تهران سفر کرده و با مقامات عالي رتبه کشورمان ديدار کرده است.به گزارش ايسنا، روزنامه القدس العربي چاپ لندن مدعي شد که دو روز پيش محمد بن عبدالرحمن آل ثاني، وزير خارجه قطر در سفر غيرعلني به تهران آمده و با مسئولان جمهوري اسلامي ايران از جمله محمد جواد ظريف، وزير خارجه ايران ديدار و گفت‌وگو کرده است.

يک منبع که خواستار عدم فاش شدن نامش شده است مدعي شد: واشنگتن از سفر محمد بن عبدالرحمن که معلوم نيست در چارچوب روابط دو جانبه و يا کاهش تنش ميان ايران و آمريکا بوده است، آگاهي داشت.

بيانيه سازمان ملل با محوريت تشديد تنش در خليج فارس

سازمان ملل با صدور بيانيه‌اي از تمامي طرف‌ها خواست تا از هرگونه اقدامي که تنش در منطقه خليج فارس را تشديد مي‌کند، اجتناب ورزند.

به گزارش ايسنا، به نقل از الخليج آنلاين، "فرحان حق"، معاون سخنگوي دبيرکل سازمان ملل در کنفرانس مطبوعاتي خود در مقر دائم سازمان‌ ملل در نيويورک اعلام کرد: ما از تمامي طرف‌ها در منطقه مي‌خواهيم که از هرگونه اقدامي که وضعيت در خليج فارس را وخيم مي‌کند، خودداري کنند.فرحان حق در ادامه افزود: ما همچنين خواستار خويشتنداري تمامي طرف‌ها براي حفظ صلح منطقه‌اي در خليج فارس و آزادي دريانوردي هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته