جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/02/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6114

 خبر 

 اعلام زمان ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهينامه دندانپزشکي

ثبت نام سي و پنجمين دوره آزمون دانشنامه و گواهينامه دندانپزشکي از 18 تا 25 خرداد ماه از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به آدرس http://sanjeshp.ir انجام مي‌شود.

به گزارش ايسنا، آزمون کتبي نيز روز دوشنبه 4 شهريور و آزمون شفاهي طي روزهاي سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه 5 تا 7 شهريور ماه برگزار مي‌شود.

کليه داوطلبان واجد شرايط که دوره دستياري را طبق مقررات (کليه واحدها و پايان نامه) به پايان رسيده‌اند مي‌توانند در تاريخ مقرر ثبت نام کنند.

به گزارش مفدا، داوطلبان بايد نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک در سامانه توزيع نيروي انساني، تعهدات و خدمات قانوني وزارت بهداشت به آدرس http://obligat.behdasht.gov.ir/ اقدام کنند.

ارائه 27 رشته پزشکي و دامپزشکي در دوره دکتري بدون آزمون

انتخاب رشته دوره دکتري بدون‌آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در حالي به پايان مي‎رسد که رشته‌هاي متعددي در گروه پزشکي و دامپزشکي براي داوطلبان ارائه شده است.

به گزارش آنا،‌ پذيرش اين دوره براي داوطلبان استعدادهاي درخشان است.رشته‌هاي متعددي در گروه پزشکي و دامپزشکي است که متقاضيان مي‌توانند آنها را انتخاب کنند.

هشت رشته سم‌شناسي، نانوفناوري پزشکي، فارماکولوژي، داروسازي سنتي، اقتصاد و مديريت دارو، پرستاري، آموزش بهداشت و ارتقا سلامت و مديريت خدمات بهداشتي درماني در گروه پزشکي ارائه شده است.در گروه دامپزشکي نيز 19 رشته در معرض انتخاب داوطلبان قرار دارد که از آن ميان مي‌توان به رشته‌هاي جراحي دامپزشکي، مامايي و بيماري‌هاي توليد مثل دام، بيماري‌هاي داخلي دام‌هاي کوچک، بيماري‌هاي داخلي دام‌هاي بزرگ اشاره کرد.

رشته‌هاي راديولوژي دامپزشکي، کلينيکال پاتولوژي دامپزشکي، پاتولوژي دامپزشکي، بهداشت و بيماري‌هاي پرندگان، بهداشت و بيماري‌هاي آبزيان، بهداشت مواد غذايي،‌ بهداشت خوراک دام، انگل‌شناسي دامپزشکي، باکتري‌شناسي، ويروس‌شناسي،‌ قارچ‌شناسي،‌ ايمني‌شناسي، فارماکولوژي دامپزشکي، فيزيولوژي و آناتومي و جنين‌شناسي مقايسه‌اي از ديگر رشته‌هاي گروه دامپزشکي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته