جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/03/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 6128

 آغاز عمليات اجرايي «اقدام ملي توليد و عرضه مسکن» در شهر انديشه 

 
شهريار-برزگر

مراسم عمليات اجرايي اقدام ملي توليد و عرضه مسکن با حضور اسلامي وزير راه و شهرسازي،طاهرخاني معاون وزير و مدير عامل شرکت عمران شهرهاي جديد،محسني بندپي استاندار تهران،محمودي نماينده مردم شهريار،قدس و ملارد در خانه ملت،طاهري فرماندار شهريار و ديگر مسئولين شهرستاني در فاز 4 انديشه برگزار شد.

مسلم خاني مدير عامل شرکت عمران شهر انديشه سياست‌ها و برنامه‌‌هاي شرکت عمران انديشه را بررسي‌ وضع موجود و تأثير گذاري مطلوب منطقه و حتي فراتر از آن دانست و گفت:با توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در خصوص اهتمام و توليد مسکن و تدابير وزير راه و شهرسازي و سياست‎هاي وزارتخانه در تدوين برنامه اقدام ملي ، توليد مسکن سبب رونق اين بخش مي‎شود که با احداث 2500 واحد مسکوني در شهر انديشه در قالب برنامه اقدام ملي بيش از 8 هزار و 100 نفر را صاحب مسکن مي‌ شوند.

وي ادامه داد:قالب برنامه اقدام ملي 2500 واحد مسکوني در شهر انديشه است که 2 هزار و 99 واحد عمليات اجرايي آن به دستور وزير راه و شهرسازي آغاز شد که بيش از 8 هزار و 100 نفر را تحت پوشش قرار مي‌دهد و براي نزديک به 6 هزار نفر به طور مستقيم و 27 هزار نفر به صورت غيرمستقيم ايجاد اشتغال مي‌کند.

وي با اشاره به آغاز عمليات اجرايي از 2 هزار پروژه مسکن در شهر جديد انديشه اظهار داشت:ساخت بيش از 45 مجموعه آموزشي در شهر جديد انديشه گامي مهم در تأمين فضاي آموزشي موردنياز دانشجويان و دانش‌آموزاني است که از ديگر مناطق در انديشه تحصيل مي‌کنند.

مسلم‌خاني افزود:اجراي پروژ‌ه‌هاي مرکز شهر و ره‌باغ نيازمند 690 ميليارد سرمايه‌گذاري است و علاوه بر اين عمليات اجرايي مرکز شهر انديشه نيز با 47 هکتار در کنار پروژه ره‌باغ با هدف توجه به آسايش مردم و افزايش تعاملات اجتماعي طراحي شده است.

در اين ره‌باغ و پروژه مرکز شهر بيمارستان تخصصي و فوق‌تخصصي نيز احداث مي‌شود، کاربري آموزش عالي و کاربري‌هاي فرهنگي و آموزشي نيز تعبيه شده که توسط مجموعه‌هاي مرتبط پيگيري مي‌شود.هسته مرکزي بر پايه پياده محوري و بهره برداري از عناصر روح بخش است.

مديرعامل شرکت عمران انديشه گفت:در تمام روند اجراي پروژه سعي شده کاربري‌ها فرامنطقه‌اي و ملي باشد و در واقع فرهنگسرا و کاربري‌هاي متعددي از جمله پرديس سينمايي، تالار روباز و کاربري‌هاي تجاري و اداري و غيره در اين ره‌باغ وجود دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته