جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/03/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6133

 ميز خبر 

 يک منبع آگاه فاش کرد:

مديرعامل حفاري شمال سرکار نميرود!

يک منبع آگاه خاطرنشان کرد: امروز که حفاري شمال با مشکلات متعددي دست و پنجه نرم‌ ميکند جاي تاسف دارد که مديراني بر اين سمت گماشته مي شود که به فکر خود بوده و به فکر منافع شرکت و سهامداران خود نيستند.يک منبع آگاه در گفت و گو با "نفت ما" با اشاره به عدم حضور مديرعامل اين شرکت در دفتر کار گفت:متاسفانه امروز شاهد اتفاقي نادر در عرصه مديريتي کشور هستيم که برخي مديران تلاش ميکنند تا در پست هاي مديريتي بمانند تا بتوانند در اين دوران با حقوق مديرعاملي بازنشسته شده و مستمري بالايي را دريافت کنند.

وي خاطرنشان کرد: امروز که حفاري شمال با مشکلات متعددي دست و پنجه نرم‌ مي کند جاي تاسف دارد که مديراني بر اين سمت گماشته مي شود که به فکر خود بوده و به فکر منافع شرکت و سهامداران خود نيستند.

اعتراض کارکنان حفاري شمال به عدم پرداخت حقوق

اين در حالي است که ،جمعي از کارکنان حفاري شمال از پرداخت نشدن 2 ماهه حقوق خود خبر دادند.اين کارکنان مي‌گويند هنوز تکليف مطالبات 2 ماه گذشته آن ها مشخص نيست. کارکنان اين شرکت همچنين گفته اند ادامه اين روند باعث خواهد شد تا برند شرکت حفاري شمال دچار مشکل شود و اين شرکت به مرز نابودي برود.

سومين سکوي فاز 14 پارس جنوبي آماده به آب‌اندازي شد

سومين سکوي فاز 14 پارس جنوبي به وزن 2400 تن که در نوع خود کم نظير است، در بندرعباس به منظور به آب اندازي، بارگيري شد.به گزارش مهر، اين سکو که 2400 تن وزن دارد و در نوع خود سازه‌اي کم نظير است، بر روي يک کفي شناور، 550 کيلومتر مسير را از بندرعباس تا بوشهر طي مي‌کند و در فاز 14 پارس جنوبي نصب مي‌شود.

با نصب اين سکو، توليد روزانه گاز ايران 500 ميليون فوت مکعب افزايش خواهد داشت.طراحي و ساخت اين سکو 100 درصد توسط مهندسان ايران انجام و از خروج 150 ميليون دلار ارز از کشور جلوگيري شده است؛ 60 درصد تجهيزات به کار رفته در اين سکو نيز از توليدکنندگان داخلي تأمين شده است.

در وضعيت فعلي و در شرايط تحريم نفتي، اجراي اين پروژه نماد کامل توانمندي مهندسان و صنعت داخلي است و گامي در جهت رونق توليد به شمار مي‌رود. گفتني است ايالات متحده امريکا ظرف هفته‌هاي گذشته تحريم‌هاي جديدي را عليه صنعت پتروشيمي ايران اعمال کرده و اخيراً نيز معافيت کشورهاي خريدار نفت ايران از تحريم‌ها را نيز تمديد نکرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته