جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/03/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6133

 خبـــرنامه 

 شفر:

از اتهام دلالي شگفت زده‌ام

علي خطير، معاون ورزشي باشگاه استقلال با انتشار گفت وگوهاي خصوصي اش با وينفرد شفر ماجراهاي تازه اي را در اين باشگاه کليد زد. خطير در آن افشا گري شفر را علنا به دلالي و جذب بازيکنان غير ضروري در استقلال متهم کرده بود. حالا شفر پاسخ علي خطير را داده است. سرمربي استقلال در اين باره گفته:« تمامي اتهامات عليه من غلط است و فقط از اتفاقاتي که طي روزهاي اخير رخ داده حيرت زده هستم.» از شفر درباره اينکه چه زمان از استقلال به فيفا شکايت مي‌کند نيز سوال شده که او اين پاسخ را داده است:« من در حال بررسي همه مسائل هستم و سپس تصميم خواهم گرفت. از همه کساني که طي روزهاي اخير و در مورد مسائلي که پيرامونم مطرح شده حمايت کردند تشکر مي‌کنم. تا اين لحظه که صحبت مي‌کنم هيچ وکيلي را در اين پرونده استخدام نکرده‌ام. وشکايتي از استقلال به فيفا مطرح نشده است. به زودي در اين باره تصميم مي‌گيرم.»

ادعاي روز

برانکو به باشگاه پول قرض مي‌داد!

حميدرضا گرشاسبي مديرعامل سابق پرسپوليس که ديروز خبر ممنوع الخروجي اش هم منتشر شد، در مصاحبه‌اي گفته است برانکو آنقدر بامعرفت بود که حتي به باشگاه پرسپوليس پول هم قرض مي داد. او درباره احتمال جدايي برانکو صحت کرده است و اين حرف را زده: «بعيد مي‌دانم برانکو برود. اميدوارم مبلغ طلب او را تهيه کنند و بماند. باور کنيد برانکو مربي باشخصيت، کاربلد و بامعرفتي است. او گاهي اوقات به ما پول هم مي‌داد تا مشکلات را برطرف کنيم. برخي اوقات در سفرها بوديم که پول کم آورديم و از برانکو گرفتيم. نمونه‌اش در کرواسي و ژاپن. قبل از سفر پولي به برانکو داده بوديم اما مشکلي پيش آمد که بايد سريعا هزينه مي‌کرديم. پول را چند روز قبل و در کيسه تحويل برانکو داده بوديم. از او پرسيديم پول را به کشورت نفرستادي که گفت نه. گفتيم نيازش داريم که گفت چشم. الان هم اگر مشکل برانکو را حل کنند، مطمئنم که در پرسپوليس مي‌ماند و به کارش در اين تيم ادامه مي‌دهد.»

اتفاق تکراري

کميته فني استقلال منحل شد

در فصل اخير اعضاي کميته فني باشگاه استقلال چند بار با مسئولان فعلي اين باشگاه دچار اختلاف شدند که اولين بار اين اتفاق به زمان حضور مجيدي در استقلال برمي‌گردد.

در آن زمان کميته فني استقلال با مديريت باشگاه به مشکل خورد ولي فتحي مجيدي را مربي استقلال و دستيار شفر کرد. حالا با پايان مسابقات و در حالي که اعضاي کميته فني روي 4 گزينه به توافق رسيده بودند فتحي و خطير با استراماچوني وارد مذاکره شدند. در اين بين پرويز مظلومي در يک برنامه تلويزيوني اعلام کرد استراماچوني مورد تائيد کميته فني است اما اعضاي کميته فني از اين اظهار نظر مظلومي ناراحت شدند و مدعي بودند که آنها روي 4 گزينه به جمع بندي رسيده و روي نام گزينه نهايي توافقي نشده بود.

همين اختلاف دروني باعث شد تا کميته فني باشگاه استقلال که اتفاقا بايد در فصل نقل و انتقالات فعاليت بيشتري داشته باشد تعطيل شود و برخي از اعضاي کميته فني حتي با هم ارتباطي هم ندارند! با اين شرايط تعطيلي کميته فني را هم بايد به مشکلات استقلال طي هفته‌هاي اخير پيرامون جذب بازيکنان ، تمديد قرارداد بازيکنان فصل گذشته، مشکل پرداخت طلب پروپيچ، اظهارات خطير عليه شفر و ... اضافه کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته