جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/03/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6133

 خبـــرنامه 

 ايران يک - کره جنوبي يک

تيم ملي مدل ويلموتس هم به کره نباخت

ديدار دوستانه ايران و کره‌جنوبي در سئول با تساوي يک بريک خاتمه يافت.به گزارش ايسنا، ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي ايران و کره‌جنوبي در ورزشگاه جام جهاني سئول برگزار شد. اين بازي در نهايت با تساوي يک بر يک خاتمه يافت.هوانگ در دقيقه 58 براي تيم ملي کره‌جنوبي و يونگ (گل به خودي) در دقيقه 62 براي ايران گل زدند.ريوجي ساتو به همراه دو کمک داور هموطنش قضاوت اين بازي را بر عهده داشت.

کنعاني زادگان در ليست ژنرال

سياوش يزداني ديروز با مديران باشگاه سپاهان براي تمديد قرارداد، جلسه اي برگزار کرد ولي خروجي اين جلسه به عقد قرارداد منجر نشد. دليل اصلي عدم توافق طرفين، يکي از شروط سياوش يزداني بود که خواهان اضافه شدن بندي به قراردادش شده تا در صورت دريافت پيشنهاد خارجي بتواند بدون دردسر از سپاهان جدا شود ولي کادر فني تيم فوتبال باشگاه که دوست ندارد به يکباره يکي از بازيکنان اصلي خود را از دست بدهد، با اين پيشنهاد مخالفت کرده است.

يزداني در پنجره تابستاني ليگ هفدهم از پيکان با قراردادي دو ساله به سپاهان پيوست و در شرايطي مدت قراردادش خاتمه يافته که به يکي از بازيکنان خبرساز فصل نقل و انتقالات تبديل شده است. محمد حسين کنعاني زادگان مهم ترين گزينه اميرقلعه نويي در صورت جدايي قطعي يزداني خواهد بود؛ مدافعي که فصل گذشته را در تيم فوتبال ماشين سازي سپري کرد و با تيم ملي هم به رقابت هاي جام ملت هاي آسيا رفت.

اين مدافع که فصل خوبي را با ماشين سازي سپري کرد، يکي از گزينه هاي اصلي طلايي پوشان در پنجره تابستاني بود و مذاکرات اوليه براي حضور در اصفهان هم با او اميدوارکننده پيش رفته است؛ موضوعي که احتمال سپاهاني شدنش پس از بازگشت از بازي هاي ملي را زياد مي کند.

البته همچنان بايد منتظر بمانيم تا ببينيم مدافع فصل گذشته طلايي پوشان چه تصميمي براي آينده اش خواهد گرفت؛ اينکه در ليگ ايران و با سپاهان به کار خود ادامه خواهد داد يا اينکه پيشنهاد استقلال را مي پذيرد. البته گزينه سومي هم براي يزداني روي ميز است و آن هم دريافت پيشنهاد از تيم هاي خارجي به شمار مي رود که هنوز خيلي جدي نيست ولي پيشنهادهاي فعلي او را تحت الشعاع قرار داده است.

افشاگري مجيدي درباره رقم قرارداد استراماچوني

فرهاد مجيدي در بخشي از مصاحبه جنجالي اخيرش از اين حرف زده که مبلغ قرارداد پيشنهادي استقلال با استراماچوني اعلام شود. اخبارغير رسمي در اين باره از توافق 300 هزار دلاري حکايت داشته که مجيدي با اين جمله نشان داده رقم واقعي نيست. جالب اينکه پس از بيانيه رسمي باشگاه استقلال درباره عدم توافق با مربي ايتاليايي ، علي خطير شبانه مذاکرات با اين مربي را انجام داد و با اعلام خبر توافق با او توسط دوستان رسانه اي اش و شبکه هاي اجتماعي وابسته به آنها عملا باشگاه استقلال را که گفته بود برخي خط قرمزها با بعضي خواسته هاي مربي ايتاليايي زير سوال مي رود در آمپاس قرار داد!

حالا اين حرف صريح مجيدي که به نظر مي رسد بر اساس اطلاعات موثق باشد، در شرايطي که مذاکرات استقلال با چند مربي ديگر هم لو رفته است، شرايطي دشوار را براي فتحي ايجاد مي کند. او حالا بايد رقم دقيق مربي جديد را شفاف سازي کند.همان کاري که ايرج عرب در پرسپوليس انجام داد و واقعيت ها را سير تا پياز گفت. اينگونه اقلا متهم به فريب هواداران نمي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته