جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/04/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6157

 آزمون امروز برگزار مي شود؛
 شرکت بيش از 12 هزار دستيار پزشکي در آزمون‌هاي ارتقا و گواهينامه 

 
بيش از 12 هزار دستيار پزشکي امروز پنجشنبه 20 تيرماه 98 در سي و هشتمين دوره آزمون ارتقا و گواهينامه تخصصي شرکت مي‎کنند.به گزارش مهر، سي و هشتمين دوره آزمون ارتقا و گواهينامه تخصصي 9 صبح امروز پنجشنبه 20 تيرماه 98 در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي مجري برنامه دستياري تخصصي پزشکي برگزار مي‌شود.

تعداد 9 هزار و 995 دستيار در آزمون ارتقاء و تعداد 3 هزار و 233 دستيار در آزمون گواهينامه شرکت مي‎کنند.به همراه داشتن کتاب، جزوه، تلفن همراه و هرگونه وسايل الکترونيک و ساير وسايل شخصي در جلسه امتحان ممنوع است و از ورود اين وسايل به محل آزمون جلوگيري خواهد شد.

آزمون ارتقا دستياري شامل دو بخش ارزيابي درون بخشي و آزمون کتبي است. ارزيابي درون بخشي با 150 نمره از سوي گروه‌هاي آموزشي که دستيار در آن مشغول به تحصيل است انجام مي‌شود و بخش آزمون کتبي به صورت نيمه متمرکز در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي برگزار مي‌شود.

نمره آزمون کتبي ارتقا ساليانه دستياران در کليه رشته‌هاي تخصصي بايد بر مبناي 90 نمره محاسبه شده و با منظور کردن نمرات مکتسبه دستياران در آزمون‌هاي کتبي دوره‌اي (بر مبناي 60 نمره) نهايتاً نمره آزمون کتبي بر مبناي 150 نمره به اين دبيرخانه اعلام شود.نمره آزمون کتبي گواهينامه تخصصي دستياران رشته‌هاي تخصصي بر مبناي 150 نمره محاسبه مي‌شود.

کليد آزمون ارتقا -گواهينامه تخصصي سال 98 بلافاصله پس از برگزاري آزمون و با توجه به برنامه زمانبندي مراحل مختلف اجراي آزمون به نحو مقتضي در اختيار دستياران قرار مي‌گيرد.رسيدگي به اعتراضات و نمرات اعلام شده در مهلت مقرر به عهده دانشگاه‌هاي مربوطه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته