جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/04/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6157

 بر اساس سوابق تحصيلي؛
 آغاز ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارداني دانشگاه آزاد اسلامي 

 پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي در مقطع کارداني پيوسته نيمسال او ل 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد.به گزارش مهر، بدينوسيله به اطلاع متقاضيان تحصيل در رشته‌هاي مقطع کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي مي‌رساند پذيرش دانشجو در کليه رشته‌هاي اين مقطع در دانشگاه آزاد اسلامي به صورت صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي انجام مي‌شود لذا کليه افراد واجد شراط مي‌توانند تا روز چهارشنبه 6 شهريور با مراجعه به سامانه اين مرکز به نشاني www.azmoon.org ضمن دريافت دفترچه راهنما و کسب آگاهي‌هاي کامل در خصوص شرايط ثبت نام و انتخاب رشته، نسبت به خريد کارت اعتباري و ثبت نام خود اقدام نمايند.

داوطلبان در اين سامانه مجاز به انتخاب يک رشته در حداکثر 20 محل دانشگاهي خواهد بود.گزينش دانشجو در اين مرحله صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل کل ديپلم) صورت خواهد گرفت.هر متقاضي با توجه به مدرک پايان دوره متوسطه خود در شاخه‌هاي فني و حرفه‌اي، کاردانش و يا ديپلم هنرستان نظام قديم، تنها مجاز به انتخاب يک رشته تحصيلي براي ثبت نام در دوره کارداني پيوسته مي‌باشد.لازم به ذکر است رشته تربيت بدني از قاعده فوق مستثني است و متقاضيان مي‌توانند در صورت تمايل اين رشته را به عنوان رشته تحصيلي انتخاب کنند.

تطابق رشته فارغ التحصيلي داوطلبان در دوره متوسطه با رشته انتخابي در دوره کارداني پيوسته، در محل دانشگاهي مربوطه صورت خواهد پذيرفت لذا به داوطلبان اکيداً توصيه مي‌شود شرط تطابق رشته (مطابق جدول صفحات 13 الي 15 دفترچه راهنما) را در انتخاب خويش لحاظ دارند.

داوطلبان لازم است معدل کل ديپلم خود را دقيقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي درج نمايند. در صورت مغايرت معدل اعلامي با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي از ثبت نام و ادامه تحصيل فرد جلوگيري خواهد شد و قبولي وي لغو مي‌گردد. مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در دفترچه راهنماي ثبت نام براي هر رشته تحصيلي به عهده داوطلب مي‌باشد و چنانچه عدم رعايت ضوابط و شرايط (سهوي يا عمدي) حتي پس از قبولي فرد در اين مرحله پذيرش و يا هر مرحله از تحصيل مشخص شود قبولي وي در دانشگاه ((کان لم يکن تلقي)) و از ادامه تحصيل او ممانعت به عمل مي‌آيد.

شايان ذکر است نتايج اين دوره، اواسط شهريور ماه اعلام خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته