جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/08/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6249

 خبـــر 

 اسکوچيچ:

براي شکست استقلال، برنامه داريم

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مقابل تيم قوي و با سابقه بازي خواهيم داشت.دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پيش از ديدار صنعت نفت آبادان مقابل استقلال در هفته دهم ليگ برتر فوتبال، اظهار داشت: مقابل تيمي قوي و باسابقه بازي خواهيم داشت. استقلال بعد از شروع بد در ابتداي ليگ، اکنون در شرايط خوبي قرار گرفته است. ما نيز با شرايط سختي روبه‌رو هستيم، اما خوب بازي کرده‌ايم.

وي در ادامه افزود: در کنار مشکلات مالي که با آن روبه‌رو هستيم بازيکناني چون مهدي حنفي، عيسي آل‌کثير و مهدي مومني مصدوم هستند و نمي‌توانيم از آنها استفاده کنيم، اما من عادت دارم که با مشکلات باشگاه و مصدومان کنار بيايم. ما به استقلال احترام مي‌گذاريم، اما فوتبال غيرقابل پيش‌بيني است.سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به اين پرسش که آيا برنامه‌اي براي شکست استقلال دارد يا نه، گفت: قطعاً برنامه خواهيم داشت. شما فکر مي‌کنيد من مربي آماتوري هستم؟ ما استقلال را آناليز کرده‌ايم. اين تيم الان خيلي خوب بازي مي‌کند و بازي‌هايش را مي‌برد و بازيکنانش اعتمادبه‌نفس بالايي به دست آورده‌اند، اما ما نيز آنقدر بد نيستيم.

اسکوچيچ در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينکه بازيکنان مدعي هستند از نيم‌فصل دوم سال گذشته دريافتي نداشته‌اند و آيا خود او نيز چنين شرايطي دارد، گفت: بازيکنان اين فصل هيچ دريافتي نداشته‌اند توقع و انتظار مي‌رود که برخي مسئولان شهر کمک کنند تا بازيکنان انگيزه بيشتري داشته باشند. ما الان شرايط مناسبي نداريم، اما سعي مي‌کنيم آنها را براي بازي‌ها کنار بگذاريم. از مسئولان توقع داريم که کمک حال ما باشند.

استيلي:

برنامه ليگ تغيير کند، با قطر بازي مي‌کنيم

سرمربي تيم فوتبال اميد ايران از احتمال برگزاري ديدار دوستانه با تيم المپيک قطر در صورت جابه‌جايي بازي‌هاي ليگ برتر فوتبال خبر داد.حميد استيلي در آستانه آغاز اردوي تيم فوتبال اميد از اضافه شدن اميرحسين پيرواني به کادر فنى اين تيم خبر داد و گفت: همه ما به خوبي مي‌دانيم که کار سختي در پيش داريم و به همين دليل از ابتدا به دنبال ايجاد کادرى قدرتمند با حضور نفرات توانمند و با تجربه بوديم. علاوه بر رضا شاهرودى و عليرضا امامي‌فر که هر دو مربيان با دانش و صاحب تجربه هستند، با موافقت کميته فنى با اميرحسين پيروانى وارد مذاکره شديم.وي افزود: پيرواني مربى با دانش و با اخلاقي است که در تيم جوانان سابقه همکارى با تعدادى از اعضاى تيم را داشته و از هر نظر يک انتخاب بسيار منطقي و مناسب بود. چند جلسه با هم صحبت کرديم و خيلى زود به توافق رسيديم چرا که نگاه مثبت و سازنده‌اى وجود داشت و فکر مي‌کنم در اين کادر هيچ هدفي به جز موفقيت و سربلندى تيم المپيک ايران وجود ندارد. اميرحسين پيرواني عضو جديد کادر فنى تيم اميد خواهد بود که کار خودش را از اردوى آتي رسماً با تيم آغاز مي‌کند. به اين ترتيب کادر ما تکميل شده و در بخش فنى هم يک تيم کامل، يکدل و متحد خواهيم بود.

سرمربى تيم فوتبال اميد همچنين از احتمال انجام ديدار اين تيم مقابل قطر خبر داد و اظهار داشت: فدراسيون فوتبال قطر به ما پيشنهاد داد بعد از بازي مقابل اندونزي در دوحه مقابل تيم المپيک قطر قرار بگيريم. اين پيشنهاد از هر نظر فوق‌العاده است، اما با بازى‌هاى ليگ تداخل دارد. بر همين اساس با آقاى سعيد فتاحى مذاکراتى داشتيم که بايد از وي و سازمان ليگ همچنين مربيان باشگاه‌ها به خاطر حمايت‌هايي که در تنظيم برنامه‌ها با تيم اميد تا امروز داشته‌اند تشکر کنم. اگر شرايط فراهم شود و بتوانيم امکان جا به جايي بازي‌ها را داشته باشيم، مي‌توانيم بعد از انجام دو مسابقه مقابل اندونزي يک بازي بسيار مفيد هم مقابل قطر برگزار کنيم که در اين صورت اردوى آبان‌ماه براى ما بسيار مفيد و ايده‌آل خواهد
بود.

استيلي گفت: از فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ تشکر مي‌کنم. همچنين اميدوارم ساير بخش‌ها و ارگان‌هاى مربوطه هم در اين مقطع باقيمانده نهايت همراهي و حمايت را از تيم داشته باشند تا فدراسيون فوتبال در اين مسير تنها نباشد و در فرصت کوتاه باقيمانده با بهترين شرايط و تأمين تمامي امکانات مورد نياز، برنامه‌هاى آماده‌سازى خودمان را به بهترين شکل ممکن دنبال کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته