جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/09/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6278

 خبـــر 

 انصاريفرد تشريح کرد:

وضعيت همکاري با کالدرون و تعيين انتخاب بازيکن جديد براي پرسپوليس

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد در تلاش هستند تا مبلغ مورد تعهد به سرمربي آرژانتيني اين تيم را تامين کنند.محمدحسن انصاريفرد در مورد آخرين ادامه همکاري گابريل کالدرون با باشگاه پرسپوليس گفت: زماني که آقاي کالدرون قرارداد بست قرار بود 300 هزار دلار به ايشان پرداخت شود که پرداخت نشد. زماني که ما آمديم تا الان 186 هزار دلار پرداخت کرديم و بايد تا 26 دسامبر بايد 114 هزار دلار ديگر بايد به ايشان پرداخت کنيم. نيم فصل هم شروع شود بايد 300 هزار دلار ديگر به گابريل پرداخت کنيم. وي در مورد اينکه آيا شما هم با انتقال پول مشکل داريد گفت: خير، ما به آقاي کالدرون گفتيم که برود در قطر حساب باز کند که اين اتفاق افتاد و ما حدود 100 هزار دلار به حساب او ريختيم و بقيه را هم نقد داديم.

انصاريفرد که با راديو ورزش گفتگو مي کرد، در مورد اينکه آيا باشگاه مي تواند به تعهداتش عمل کند گفت: همانطور که قبلا قول داده ايم بايد بتوانيم اين مبلغ را به کالدرون پرداخت کنيم. البته به بازيکنان و مربيان قبلي بدهي زيادي داريم که بايد بتوانيم اين بدهي ها را بدهيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که چرا پرسپوليس مي تواند به راحتي کارش را ادامه دهد اما استقلال به مشکل خورده است گفت: نحوه قرارداد با اسپانسرها متفاوت است. ما قراردادي را با يک شرکت بستيم و پول پيش گرفتيم و کارها را جلو مي بريم. همين مسئله کمک کرد که ما بتوانيم کار را پيش ببريم.

انصاريفرد در مورد فهرست مد نظر سرمربي براي نيم فصل گفت: چند بازيکن به کالدرون معرفي کرديم که ايشان يکي را تاييد کرد. در حال مذاکره هستيم که اين بازيکن به ايران بيايد. دو بازيکن را هم نپسنديدند. الان دو بازيکن ديگر را معرفي کرديم به سرمربي. البته ما اول با بازيکن مذاکره مي کنيم و پس از بررسي همه شرايط و گفتگوهاي لازم، بازيکن را به سرمربي معرفي مي کنيم. دو - سه بازيکن ديگر را هم در حال مذاکره هستيم و هر کدام را که آقاي کالدرون تاييد کردند آنها را به ايران دعوت مي کنيم.

فشار روي پاريس

ام‌باپه قصد ماندن ندارد

قرارداد کيليان ام‌باپه با پاريسن‌ژرمن تا سال 2022 اعتبار دارد و پي‌اس‌جي قصد دارد اين قرارداد را تمديد کند اما ام‌باپه، حداقل در زمان کنوني، تمايلي به اين تمديد از خود نشان نداده است.ستاره 20 ساله پاريسن‌ژرمن يکي از خواستني ترين بازيکنان اين روزهاي فوتبال اروپاست و غول هاي بزرگي از جمله رئال مادريد به دنبال مناسب ترين فرصت براي ارائه پيشنهاد رسمي به او مي‌گردند. با اين حال، پي‌اس‌جي هيچ تمايلي ندارد تا براي واگذاري ستاره خود در تابستان با باشگاهي وارد مذاکره شود.

باشگاه پاريسي کار دشواري براي کنترل بلندپروازي هاي ام‌باپه داشته و رفتار او در دو بازي اخير، اين باشگاه را دچار سرگيجه کرده است. توخل در دو مسابقه برابر نانت و مون‌پليه، قبل از پايان يافتن مسابقه اقدام به تعويض ام‌باپه کرد و رفتار او در هنگام خروج از زمين، پيامي واضح براي مربي و مديران اين باشگاه داشت.

مهم ترين نکته در تعيين تکليف ام‌باپه در پاريسن‌ژرمن، سرنوشت اين تيم در ليگ قهرمانان اروپاست. پي‌اس‌جي که نقش اول بودن ام‌باپه در پروژه قهرماني هاي خود را تضمين کرده، بايد به قهرماني اروپا برسد تا آن گاه ام‌باپه بتواند به يک مدعي جدي کسب توپ طلا تبديل شود.پاريسن‌ژرمن اکنون به خوبي دريافته ام‌باپه، ديگر بازيکن چند سال قبل نيست که به خاطر ماندن در پايتخت و رشد در پاريس، از پيشنهاد رئال صرف نظر کرده بود.

لئوناردو، مديرورزشي پاريسن‌ژرمن روشن کرده که تماس هايي جهت اين تمديد قرارداد با ام‌باپه برقرار شده و پاريسي ها با ارائه پيشنهادي سالانه 25 ميليون يورويي، قصد دارند قرارداد ام‌باپه را تا سال 2025 تمديد کنند. اکنون و با توجه به شرايط مبهم نيمار، پاريسن‌ژرمن به آساني اجازه جدايي را به ام‌باپه نخواهد داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته