جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6285

 ميز خبر 

 تا پايان دي‌ماه؛

مهلت ثبت نام در ازدواج دانشجويي تمديد شد

معاون فرهنگي سياسي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها از تمديد مهلت ثبت نام بيست و سومين دوره ازدواج دانشجويي تا پايان دي‌ماه خبرداد.به گزارش مهر، حجت الاسلام محمدمهدي صالحي، با اعلام اين خبر گفت: پيش از اين پايان آذرماه آخرين مهلت ثبت نام اعلام شده بود که با توجه به استقبال بالاي دانشجويان، اين مدت تا پايان دي‌ماه تمديد شد.وي افزود:زوج‌هايي که در زمان تحصيل در دانشگاه ازدواج کرده و زمان عقدشان از اول فروردين ماه 97 تا پايان آذرماه98 باشد امکان ثبت نام در بيست و سومين دوره ازدواج دانشجويي را دارند.رئيس ستاد ازدواج دانشجويي کشور با اشاره به درخواست‌هاي مکرر دانشجويان جامانده از سال گذشته براي حضور در مراسم، تصريح کرد: زوج هاي دانشجو که در دوره بيست و دوم ثبت نام کرده و مدارکشان تاييد شده اما نتوانسته اند در مراسم حضور يابند، امسال ميتوانند انتخاب کاروان داشته و به مشهدمقدس مشرف شوند.

حجت الاسلام صالحي اضافه کرد: همچنين زوج هاي دانشجويي که جزو جاماندگان بيست و يکمين دوره ازدواج دانشجويي هستند ميتوانند درخواست خود را به صورت کتبي(از طريق نهادرهبري دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجويي ارسال کنند.

بيست و سومين دوره مراسم ازدواج دانشجويي(طرح ملي همسفر تابهشت) از دي تا اسفندماه سال جاري در مشهد مقدس برگزار مي‌شود.علاقمندان ميتوانند تا پايان آذرماه از طريق سايت اينترنتي ezdevaj.nahad.ir يا مراجعه حضوري به نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها يا امور فرهنگي براي شرکت در اين مراسم ثبت نام کنند.

هفتمين جشنواره فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد

هفتمين جشنواره فرهيختگان دانشگاه با حضور جمعي از پژوهشگران و فرهيختگان برگزار شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،هفتمين جشنواره فرهيختگان دانشگاه آزاد با حضور محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد در سالن همايش بيمارستان فرهيختگان برگزار شد.

سخنراني رئيس دانشگاه ، معاون دانشگاه و رئيس پژوهشگاه و شبکه آزمايشگاهي دانشگاه آزاد و تقدير از برگزيدگان از جمله برنامه‌هاي هفتمين جشنواره فرهيختگان بود.در اين جشنواره که به مناسبت هفته پژوهش و فناوري برگزار مي‌شود، معاونان و مديران کل سازمان مرکزي، رؤساي استان‌ها و واحد‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي، فرهيختگان، پژوهشگران و ... حضور داشتند.گفتني است دانشگاه آزاد با 180 محصول فناوري و دانش بنيان در بيستمين نمايشگاه دستاورد‌هاي پژوهشي و فناوري کشور حضور دارد. اين نمايشگاه تا فردا جمعه 29 آذر در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برپاست.

جزئيات اتصال 600 مدرسه کشور به شبکه ملي ارتباطات

معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه کميته امور زيربنايي و توسعه شهرستان اردستان گفت: تاکنون 600 مدرسه کشور با صرف اعتباري بالغ بر دو ميليارد و 400 ميليون تومان به شبکه ملي ارتباطات متصل شده اند.

به گزارش ايسنا، حميد فتاحي در جلسه کميته امور زيربنايي و توسعه شهرستان اردستان در سالن جلسات فرمانداري با بيان اينکه براي هوشمند سازي مدارس و عدالت آموزشي تمام مدارس کشور به شبکه ملي اطلاعات متصل مي شوند اظهار کرد: در اين طرح تجهيزات اتصال توسط وزارت اطلاعات تهيه و محتواي آموزشي با تاييديه‌هايي که وزارت آموزش و پرورش مي دهند، توسط بخش خصوصي تهيه و در شهرهاي زير 20 هزار نفر و روستاها به صورت رايگان در اختيار دانش آموزان قرار مي گيرد.

وي با بيان اين‌که هزينه اجراي اين طرح در کل کشور 100 ميليارد تومان است که توسط وزارت ارتباطات تامين شده است، افزود: تا دهه فجر تمام مدارس شهرستان اردستان به شبکه ملي ارتباطات متصل خواهند شد.معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به پي گيري طرح توسعه ارتباطات روستايي براي کل کشور اشاره کرد و گفت: در اين طرح زيرساخت هاي ارتباطي روستايي شامل دسترسي به تلفن ثابت، همراه و شبکه ملي ارتباطات فراهم مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته