جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6285

 امضاء تفاهمنامه بين انجمن توليدکنندگان لوازم خانگي و سازمان ملي استاندارد 

 تفاهمنامه همکاري بين انجمن توليدکنندگان لوازم خانگي و سازمان ملي استاندارد امضا شد.به گزارش ايلنا، در حاشيه امضاي تفاهمنامه بين انجمن توليدکنندگان لوازم خانگي و سازمان ملي استاندارد، حبيب‌الله انصاري رئيس اين انجمن با اشاره به سابقه همکاري اين تشکل با استاندارد گفت: بحث استاندارد از جمله موضوعاتي است که با سلامت و ايمني زندگي مردم ارتباط مستقيم دارد و علاوه بر آن موجب ارتقاء کيفي محصولات مي‌شود. ما در سالهاي گذشته نيز تفاهمنامه‌هايي با سازمان استاندارد داشتيم و امروز با امضاء اين تفاهمنامه يک روز به ياد ماندني و مهم در تاريخ توليدات لوازم خانگي در کشور خواهد بود.

وي ادامه داد: اين انجمن با ساير تشکل‌هاي مربوطه همکاري و ارتباط مستمر دارد و در قالب همين همکاري‌ها است که مي‌توانيم دومين بازار کشور به لحاظ نقدينگي را سر و سامان دهيم.وي با اشاره به مفاد اين تفاهمنامه گفت: نظارت فراگير بر توليدات لوازم خانگي از مرحله ساخت تا توزيع و کنترل استاندارد در بازارهاي مختلف، آموزش نيروهاي انجمن لوازم خانگي در خصوص استانداردها، همکاري در تدوين استانداردهاي بين‌المللي اين محصولات و اشاعه فرهنگ استاندارد و ايمني در واحدهاي توليدي لوازم خانگي از مهمترين محورهاي اين تفاهمنامه است.

انصاري تصريح کرد: به زودي اعضاي انجمن با بازرسان سازمان ملي استاندارد، تيم‌هاي مشترک تشکيل خواهند داد که کار آنها نظارت و شناسايي واحدهايي است که به اصول استاندارد توجه‌اي ندارند. همچنين يک کميته اجرايي مشترک بين اعضاي انجمن و کارشناسان ارشد سازمان ملي استاندارد براي اجراي اين تفاهمنامه تشکيل خواهدشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته