جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6285

 انصاري‌فرد:
 با بازيکني به توافق صد درصد نرسيديم 

 مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه بدهي‌هاي سنگيني دارد که هر روز به آن اضافه مي‌شود و از هواداران مي‌خواهيم که در فراخواني که داديم شرکت کرده و پرسپوليس را تنها نگذارند.محمدحسن انصاري‌فرد در گفت‌وگو با فارس، در مورد پرداخت پاداش اعضاي تيم پرسپوليس اظهار داشت: پاداش اعضاي تيم پرسپوليس قطعاً پرداخت خواهد شد. ما جلسه خوبي با آقاي کالدرون داشتيم و ضيافت ناهار خوبي هم روز گذشته برگزار شد. بعد از اين ضيافت جلسه‌اي با ‌آقاي کالدرون برگزار کرديم و در خصوص نقل و انتقالات به صحبت پرداختيم. من هم مي‌دانم که پاداش برد در چند بازي پرداخت نشده اما خوشبختانه اعضاي تيم پرسپوليس تمرکز خود را روي بازي‌ها گذاشتند و به اين مسائل فکر نمي‌کنند. ما هم به دنبال تأمين منابع مالي براي اين مسأله هستيم و به آقاي کالدرون هم اين موضوع را اطلاع داديم.

وي در خصوص اينکه هواداران پرسپوليس نگران هستند که کالدرون هم مثل استراماچوني بابت مطالباتش از ايران برود افزود: قسط اول آقاي کالدرون به صورت کامل پرداخت نشده اما ما در سه مقطع به او پرداختي داشتيم هر چند که با اين شرايط باز هم يک سوم قسط اول او باقي مانده اما به ما يک بازه زماني اعلام کرده تا اين پول پرداخت شود. ما هم به دنبال تأمين مالي اين پول هستيم اما جا دارد که از آقاي کالدرون که شرايط ما را درک کرده تشکر کنم. مي‌دانيم که او وضعيت ما را درک مي‌کند هر چند که به زودي قسط دوم او هم از راه مي‌رسد و بايد اين پول را هم پرداخت کنيم.

انصاري‌فرد درباره بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس و طلبکاراني که هر روز به تعداد آنها اضافه مي‌شود، تصريح کرد: متأسفانه باشگاه بدهي سنگيني دارد و هر روز اين بدهي‌ها اضافه مي‌شود. براي پرداخت برخي از اين مطالبات فرصت داريم اما براي برخي ديگر فرصت نداريم و بايد هر چه زودتر دست به کار شويم. از طرف ديگر بايد به بازيکنان و مربيان هم پرداختي داشته باشيم و اين مسائل شرايط ويژه‌اي را براي باشگاه در اين روزها به وجود آورده است.

وي اضافه کرد: روز گذشته فراخواني داديم و به هواداران اعلام کرديم که بتوانند در سامانه پيامکي اختصاصي باشگاه پرسپوليس عضو شوند. در 6 سال گذشته شرکت مجري که رابط بين باشگاه و اسپانسر بود با باشگاه‌هاي ديگر يکي بود اما براي اعتمادسازي براي هواداران، شرکت رابط بين اسپانسر و باشگاه را به کارگزار برند پرسپوليس واگذار کرديم تا خيال هواداران از اين بابت راحت باشد که کمک‌هاي مالي آنها مستقيماً به حساب باشگاه پرسپوليس مي‌آيد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس ادامه داد: خوشبختانه هواداران خيلي خوبي داريم و در اين شرايط وضعيت حساس باشگاه را درک مي‌کنند. اگر حمايت هواداران نباشد مطمئناً در اين شرايط سخت دچار چالش خواهيم شد. به هر حال درآمدهاي باشگاه از قبل هزينه شده و بدهي‌هايي وجود دارد که بايد با راه‌هاي درآمدزايي جديد آنها را پرداخت کنيم. با کمک اسپانسرها توانستيم دريافتي بازيکنان را به 30 درصد برسانيم اما برخي از بازيکنان از سال قبل هم طلبکار هستند و نهايتاً بايد تا يک ماه آينده به آنها پرداختي داشته باشيم. ما از هواداران مي‌خواهيم که در اين شرايط سخت باشگاه را تنها نگذارند و در فراخواني که داديم شرکت کنند.

وي درباره شايعاتي که مبني بر توافق با برخي بازيکنان براي حضور در اين تيم در فضاي مجازي منتشر مي‌شود خاطرنشان کرد: تا اين لحظه با هيچ بازيکني به صورت صد درصد به توافق نرسيديم اما در حال پيگيري کارها هستيم. در اين خصوص با آقاي کالدرون صحبت کرديم و همه چيز طبق برنامه و با هماهنگي سرمربي تيم انجام مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته